9 Şubat 2015 Pazartesi

Favori NUDE Rujlarım ...

Aslında 7 tane ama M.A.C Velvet Teddy'mi bulamadım benim 2004 senesinde M.A.C ile ilk tanışmama sebep olan rujdur kendisi ve senelerdir de vazgeçmem ama şimdi nereye kaybolduysa bulamadım muhtemelen yenisini alacağım .. 
Nude renkler hem kullanım kolaylığı sağladığı hem de her ortama uygun renkler olduğu için hemen hemen herkesin tercihi ..  Çekmecemden çıkan NUDE rujları eleyerek Favori 5'li yi seçicektim ama 6 lı oldu maalesef hatta 7 olucaktı dediğim gibi ama olamadı .. Makyaj çantamın içinde mutlaka bir tanesi bulunur.. Bazen koyu renk sürdüğümde sıkılınca direk çıkarıp doğal bir renk kullanmak istediğim için çantamda bulunuyor..


CLINIQUE Chubby Stick Intense 01 Curviest Caramel rengi M.A.C Kinda Sexy ile benzerliği var aynı zaman da fotoğrafta biraz koyu kaçsa da Burberry Antique Rose ile de bayağı bir benzerlikleri var hem yapı hem de renk olarak .. 
Golden Rose Velvet Matte 03 M.A.C Velvet Teddy dupe.. Mat Nude renkleri kullanmak zor olabilir o yüzden direk sürerek değil de tamponlayarak uygularsanız hem dudaklarınız daha düzgün hem de daha dolgun gözükür ve sorun da yaşamazsınız.. 
SİZİN FAVORİ NUDE RUJUNUZ NEDİR ? 


Hiç yorum yok: