13 Şubat 2015 Cuma

CYRENE Yüz ve Makyaj Temizleme Suyu / Karma ve Yağlı Ciltler İçin

Makyaj Temizleme Suları son yıllarda kurtarıcımız oldu .. Makyaj temizleme mendillerini asla sevmediğim için ve bazen hafif makyaj yaptığımda jel-köpük ürünlerini kullanmaya üşendiğim zaman benim imdadıma yetişiyor.. 
CYRENE Yüz ve Makyaj Temizleme Suyu'nun 2 çeşidi var ; Karma ve Yağlı Ciltler bir de Hassas Ciltler için ...
Benim kullandığım  Karma ve Yağlı Ciltler için olanı ..


Yıllardır BIODERMA H2O kullandığımı bilirsiniz.. Hala daha kullanıyorum .. BIODERMA'da en sevdiğim olay pompası ve 1 litrelik özel şişesi .. ''Ürün ha bitti ha bitecek'' diye bir korkum yok . .
CYRENE ise ilk önce Türk Markası olduğundan dolayı gönlümü fethetti sonrasında Sebum dengesini düzenleyici etkisiyle.. Keşke ambalaj biraz daha büyük olabilseydi dedim ; fakat çantama atıp kısa seyahatleri düşündüğüm de ''Yok Yok iyi bu '' diyorum :) 

Makyaj pedine döktükten sonra gözlerimin üzerinde pedi 1 dakika bekletiyorum ve sonrasında makyajın büyük bir kısmının gittiğini görüyorum .. Benim için önemli kısımlardan biri de bu çünkü asla gözümü ovalamaktan ve yanmasından hoşlanmıyorum .. Böyle bir sorunla karşılaşmadığım için ayrı bir sevdim :) 
İçerisinde Yağ , Etil Alkol , Paraben , Esans ve Renklendirici içermiyor..CYRENE Yüz ve Makyaj Temizleme Suyu' na Online sitesinden sahip olabilirisiniz..

Fiyat : 
200ml - 15 TL
500ml - 34TL


Hiç yorum yok: