7 Şubat 2015 Cumartesi

Cildi Yağlandırmayan ve Kamera Işıklarıyla Dost BB Krem .. SMASHBOX Camera Ready BB Krem İncelemesi ..


BB Kremler cildimizi rahatlatmak istediğimiz zamanlarda makyajlarımızın vazgeçilmezi oldu.. Bazen hiç makyaj yapasımız olmasa da sadece bir BB Krem uygulayıp cildin gerekli ihtiyacını yerine getiriyoruz .. 
SMASHBOX Setlere BB Krem trendini getirdi .. Neden setler dersek SMASHBOX markasının nasıl doğduğunu kısaca bahsedelim ve BB Kremini tanıyalım ;


1990 yılında MAX FACTOR'un torunları David ve Dean Factor ;
 SMASHBOX stüdyolarını kurdu ..
Angelia Jolie , Cameron Diaz , Paris Hilton , Kim Kardashian , Morgan Freeman , Jude Law ve bir çok ünlünün fotoğraflarını çektiler.. Allure , Harper's Bazaar , Esquire , Vanity Fair , Vogue , Marie Claire , L'uomo gibi bir çok dergi çekimlerini gerçekleştirdiler.. 
Dünya çapında en iyi fotoğrafçılar  ünlü dergiler , müzik şirketleri  ve moda markaları için ikonik fotoğraflar çekmeye başladılar .. 
1996 yılında Davis Smashbox Kozmetiği kurdu amacı ise ; zor stüdyo şartlarında iyi çalışılan ürünler , gerçek yaşamda harika sonuçlar verir.. 
Ve böylelikle 2000 yılında devrim niteliğinde ki ürünü Photo Finish Primer'ı lanse etti .. 
2007 senesinde yüksek çözünürlüklü kameralarının kullanımı dünya çapında çoğaldıkça fotoğrafçılarda bu detayı makinelerle başa çıkabilecek fondöten arayışının içine girdiler böylelikle High Definition Fondöten ortaya çıktı ..Fotoğrafçılar daha sonra fotoğraflarla kuru ve kalıp gibi durmayan bir pudraya ihtiyaç duydular ve Smashbox olarak Halo Powder'ı yarattılar.. 
2010 senesinde ESTEE LAUDER Şirketler Grubu Smashbox'ı satın aldı .. 
2011 senesinde Setlere BB Krem trendini getirdiler.. Profesyoneller BB kremlerin çok amaçlı faydalarına hayran kaldılar , burdan yola çıkarak Smashbox markası da kendi BB kremini lanse etti .. 


SMASHBOX BB Krem'in 8 rengi mevcut .. 

Ürünün iddiaları ;
Baz , Kapatma , Koruma , Nemlendirme ve Yağ Kontrolü sağladığını iddia ediyor .. 
Baz konusunda evet diyebilirim çünkü cildimi  pürüzsüzleştirdi ;
Kapatma ise orta kapatıcılık sağladı ;
Koruma SPF 35 mevcut ;
Nemlendirme ben gündüzleri ekstra nemlendirici kullandığım için bu iddiasını anlayamadım ;
Yağ Kontrolü kesinlikle parlama yapmıyor ..Bu da en sevdiğim özelliği oldu.. 


 Aynı zaman da bir çok ödüle de sahip .. 2012 senesinde ELLE , 2012 ve 2014 senesinde SEPHORA :) SMASHBOX ürünlerini Sevil , Douglas , Sephora ve Tekin Acar Cosmetics Mağazalarından temin edebilirsiniz.. 

Fiyat : 99 TL

Hiç yorum yok: