9 Şubat 2015 Pazartesi

BENEFIT FOAMINGLY CLEAN Yüz Temizleyici ..

Yüz Temizlemenin Önemi hakkında ki yazımı geçen hafta sizlerle paylaşmıştım .. Bu hafta hangi yüz temizliyicelerini kullandığımı paylaşacağım.. Önce Benefit Foamingly Clean ile başlamak istedim..

Benefit Cilt Bakım Serisinin ambalajı hemen hemen herkesi cezbedecek tarzda.. Kullanmaya kıyamıyorsunuz .. Bu kısmı geçtikten sonra Foamingly Clean'in çevirmeli kapak oluşu pek hoşuma gitmedi ''armut piş,ağzıma düş '' bir millet olduğumuz için üşengeçlik yapabiliyoruz en ufak konuda ..
Fakat kullanmaya başladığınızda bu düşünce hemen akıldan gidiyor çünkü enfes ferahlatıcı bir kokusu var resmen sizi deniz kıyısına götürüyor ve uygulama bittikten sonra gıcır gıcır bir cilde kavuşuyorsunuz ; şöyle de tabir edebilirim eskiden beyaz sabunla yıkanan varsa bilir cilt üzerinde bir gıcırtı bırakır ve tamamen temizlendiğinizi hissedersiniz Benefit Foamingly Clean'de aynı öyle bir his bırakıyor ama cildi kurutmuyor ve germiyor.. 
Yüzümü hafif ıslattıktan sonra yukarıda ki resimde gördüğünüz gibi azıcık elimin üzerine koyuyorum alın , burun , yanak ve çeneme yaydıktan sonra 1-2 dakika ovalıyorum ve bu krem yapı köpük yapıya dönüşüyor sonrasında durulayarak temizleme işlemine Tonik'le devam ediyorum .. 

Makyaj Temizleyici ve Günlük Temizleyici olarak kullanılabilir.. 


 Bana gramajı diğer temizleyicilere göre az geldi...
İçeriğinde ; Su (Aqua), Gliserin, PEG-32, palmitik asit, stearik asit, sodyum lauril Glutamat, potasyum hidroksit, Laurik Asit, Miristik Asit, koku (Parfüm), gliseril stearat, PEG-100 stearat, Fenoksietanol, Polyquaternium-10, linalol , Tetrasodyum-EDTA, heksil CINNAMAL, limonen, sitronelol, BHT bulunuyor.


Benefit Cilt Bakım Ürünlerini sadece SEPHORA İSTANBUL İstinyePark , Palladium , Demiroren ve ANKARA Tunali Hilmi de satılıyor .. 

Fiyatı : 79 TL 

Hiç yorum yok: