15 Şubat 2015 Pazar

14 Şubat Hediye Çekilişi Sonucu


14 Şubat Sevgililer Gününe özel olarak düzenlediğim çekilişin sonucu belli oldu.. 
Ama öncelikle katılan herkese sonsuz teşekkür ediyorum o kadar güzel  yorumlar okudum ki .. Olumlu/Olumsuz yorumlardan kendime çok iyi yön belirledim.. Özellikle parfüm ve ayakkabı postları da istiyorsunuz bunu anladım .. Cilt Bakım Projesini merakla beklediğinize çok sevindim.. High End markaların yanı sıra Drugstore markaların da biraz daha fazla olmasını ve karşılaştırmalar istiyorsunuz .. 

Bunların hepsini tek tek not ettim bana kattığınız artılar için sonsuz teşekkürler ama maalesef 1 kişi kazanabildi bu çekilişi bundan sonra daha sık çekiliş yapacağım anlamına geldi bu da :) 

Bir de benim sert , hanımağa duruşumdan hoşlanmayıp sonrasında oğlak burcu olduğumu öğrendiğinde olayı çakan arkadaşın yorumuna bayıldım bunu söylemeden geçemeyeceğim :) Evet maalesef öyle bir duruşum var bunu inkar etmiyorum ama ben 16 yaşında iş hayatına başladım ve duruşumun hep ciddi olması gereken bir mesleğim vardı bu da bana ordan kaldı .. Samimi olduğum ya da bulduğum insanlar fırlama olduğumu söylerler , belki de hayatı çok ciddiye alıyorum daha o kısmını bende çözemedim :) 
Kazanan takipçim sevgili Eda Baş.. 


Tebrikler Eda'cım kargo bilgilerini mail adresime bekliyorum ..

Kazanmayanlar üzülmüyor ara ara yine sizden tüyolar alacağım ve çekilişler devam edecek :) 
Tekrar sonsuz teşekkürler ... 

Hiç yorum yok: