21 Ocak 2015 Çarşamba

Suya Dayanıklı Kaş Şekillendirici Jel / Make Up For Ever AQUA BROW Kit

Bakışlarımız karşı tarafa olan bütün ifadelerimizin temsilcisidir.. Kaşlar ise bakışlarımıza anlam katan en önemli özelliklerimizdendir.. Günümüz şartlarına göre artık kaş yapımızı kolaylıkla değiştirerek bakışlarımıza anlam verdirebiliyoruz.
Make Up For Ever AQUA BROW KIT ile bizlere kolaylıkla kaş şekillendirmemiz konusunda nasıl yardımcı olduğunu beraber görelim ;


Make Up For Ever AQUA BROW Kit özel çantası içerisinde sunuluyor.. Çantanın içerisinde 2 adet fırça ve Kaş şekillendirici bulunmakta.. 
Jel yapılı olması ile uygulama kolaylığı sağlıyor..İçeriğinde uçucu yağ ve Carnauba balmumuyla formüle edilerek Waterproof özelliği sayesinde  asla akma ya da silinme gibi sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz ..  Gönül rahatlığıyla bikininizi giyip suya dalabilirsiniz :)

7 rengi mevcut benim kullandığım 25 numara (Kullanmam gereken 15) .. Aslında bu renk bana koyu (Kumrallar için daha uygun)  fakat elimin üzerinde incelterek kullandığım için zorlanmıyorum.. 


Kaşlarım beni çok fazla rahatsız etmiyor açık renk olmasının dışında.. Fakat makyaj yaptığımda kaşlarım inanılmaz soluk durduğu için mutlaka renk verme ihtiyacı duyuyorum.. 

Öncelikle çantanın içinde bulunan kaş fırçası yardımıyla kaşlarımı düzeltiyorum..


Sonrasında yine çantanın içerisinde ki kesik fırça ile kaş hattım boyunca aşağıdan ve yukarıdan çizerek kaş şeklimi belirliyorum ve içini dolduruyorum.. 


Sonuç daha belirgin ve muntazam kaşlar .. 

Bu fotoğraftan da farkı daha iyi anlayabilirsiniz. 

Fiyatı 111 TL biraz pahalı gibi gözüksede ortalama 1 seneden fazla kullanıyorsunuz.. 

Make Up For Ever AQUA BROW Kit'i kendi mağazalarında , Sephora mağazalarından  ve Makyajtrendi.com sitesinden temin edebilirsiniz.. 


Hiç yorum yok: