12 Ocak 2015 Pazartesi

Serum ile Cildimize Nem Depolayalım !!! GUERLAIN SUPER AQUA-SERUM LIGHTSerum konusunda biraz takıntılıyımdır senelerdir Estee Lauder Advanced Night Repair serumu kullandım ama artık değişik ürünler denemek istedim.. Ve araştırmalar sonucu Guerlain SUPER AQUA-SERUM LIGHT serumda karar kıldım... 2 aydan fazladır kullanıyorum ara ara instagram adresimde bahsettim fakat detaylı yazısı için biraz zaman geçmesini bekledim.. Hani olurda aksi bir durum olur diye.. Yoğun nem ve kırışıklık dolgunlaştırıcı vaadiyle beni cezbetti :) 

''Ayy Shewolf kırışıklığın yok bla bla '' demeyin ben 24 yaşımdan beri özellikle göz altı kremi en başta olmak şartıyla deli gibi krem kullanan biriyim.. Bi zahmet olmasın yani ... Ve hemen hemen bütün cilt bakım markalarının içeriğine kadar bilirim (bu konuda tevazu yok :)

Serum gerekli midir ? 

Serum mevzusunu ülke olarak tam oturturmuş değiliz.. 
Serum cildin bağ dokularına kadar inebilen üründür. Yani biri nevi cildi içerden besliyor.. Üzerine kullandığımız nemlendirici kremin etkisini daha çok arttırıyor .. Ben bunu Lavabo Aç'a da benzetiyorum .. Allah beni bildiği gibi yapsın ama aklıma ilk gelen Lavabo Aç oldu :) Ciltteki tıkanıkları açarak ve onararak bakım kremleri ile birlikte daha çok performans sağlamasına sağlıyor.. 

Olmazsa olur mu ? Bana göre olmaz .. Eğer ki rutin cilt bakımı yapıyorsanız bir süre sonra sizde olmadığını göreceksiniz ya da gördünüz :) 


2 boyu mevcut 30ml ve 50ml .. Ben 50ml olanını tercih ettim .. Yok yani al küçüğünden bir dene di mi ? Nasıl güven aşıladıysa bana direk büyük boyundan girdim mevzuya :) Gelelim sonuçlara ; 

Hakkıyla bütün dediklerini yerine getirdi.. Cildimin bağ dokularını göremiyorum ama dışarda ki etkisi cildimi dolgunlaştırdı ve Yağlı/Karma olan bu nemrut cildime en ufak agresif bir durum yaşatmadı.. Aksine cildimi inanılmaz rahatlattı .. 
Cilde nem depolayarak bağ dokuları kuvvetlendirip kırışıklık bakımı yaparak daha dolgun bir görünüm oldu .. 
İsminden de anlaşıldığı üzere tamamen su bazlı bir ürün ... Ve bu sayede cilde asla rahatsızlık vermeden fresh bir bitiş sağlıyor... 
Guerlain Cilt Bakım ürünlerinden bir de CAMPHERA Anti Blemish'in üzerine tanımıyorum.. 3 senedir sivilcem çıktığında lokal olarak uyguluyorum ve 2 günde kocaman akneyi bile geçiriyor.. 

Guerlain Cilt Bakım Ürünlerini Sephora , Sevil ve Tekin Acar Cosmetics mağazalarında bulabilirsiniz.. 

Hiç yorum yok: