10 Ocak 2015 Cumartesi

Kış Aylarında Kuruyan ,Çatlayan Dudaklar İçin Favori Lip Balmlarım !!!

Kış aylarında o kuruyan dudakları bir de ön dişlerle tavşan gibi yiyerek iyice bertaraf etmekte üstüme yoktur.. Sonrasın da Uzay'da ki  krater görüntüsünü dudaklarımda ki şahane görüntüsü :) 
O yüzden önce her sabah dişlerimi fırçalarken mutlaka dudaklarımı da fırçalıyorum ve dudak Balm'larımı elimden düşürmüyorum.. Hatta hemen hemen her çantamda 1 tane mutlaka oluyor ki .. 
Çanta değiştirdiğimde unutmak gibi sorunum olmuyor :)

BLISTEX MED PLUS : İlk olarak kavanoz tipli olanını senelerdir kullanıyordum sonra lipstick ambalajı üretilince yoluma onunla devam ettim ..
Benim için vazgeçilmez olan dudak koruyucum.. Kaç kutu bitirdim bende bilmiyorum ama 5 senedir yanımdan hiç eksik etmedim.. 
İlk sürüldüğünde içinde ki mentol ile dudaklarınız rahatlamaya başlıyor sonrasında 3-4 saat boyunca koruyor.. 
Fiyatı : 12-14 TL

DIOR CREME DE ROSE : Gül aromalı olan bu lip balm .. Dudakları mükemmel yatıştırıyor ve kısa sürede dudak üzerinde etkisini gösteriyor.. SPF 10 sayesinde de güneş koruması sağlıyor .. 1 kutu bitirdim.. 2.sini aldım ama 3.kutuyu alacağımı sanmıyorum çünkü gerçekten gereksiz bir fiyatı var.. 

Fiyatı : 91 TL

BURT'S BEES Bal Özlü : İçeriğinde ki bal özü koku açısından beni ilk başta baya bir rahatsız etmişti.. Sonrasında alıştım kokusuna .. Çantamdan eksik etmedim ..Yoğun bir yapısı var ilk sürdüğünüzde bal mumu gibi çevreliyor dudaklarınızı ve gün boyu bu hissi yaşıyorsunuz... 

Fiyatı : 14 TL

NUXE Reve De Miel : Bununda içinde bal özü var fakat içinde ki greyfurt o kokuyu bastırıyor ve beni rahatsız etmedi.. Yapısı oldukça yoğun .. Genellikle akşamları yoğun bir şekilde kullanıyorum ki maske etkisi yaratıyor.. 

Fiyatı : 29 TL

Hiç yorum yok: