28 Ocak 2015 Çarşamba

GUERLAIN Parure Gold Precious Light Illuminator #01


Hazır aydınlatıcı /kapatıcı mevzusuna dalmışken bu hafta bu olayı tamamlayalım .. Sırada GUERLAIN Parure Gold Precious Light  Illuminator var.. Bakalım özellikleri ve yaptıkları neler;

Guerlain Parure Gold serisinde ki fondöteni 2 sene önce denemiştim ve muhteşemdi ..Sanırım o fondötenin gazına gelerek aydınlatıcısını da deneyeyim dedim.. İçerisinde altın pigmentler bulunan bir seri ..
3 rengi mevcut 00,01 ve 02 ..Ben daha sarı tonlu olan 01 rengini tercih ettim.. 
İçinde ki altın pigmentler sayesinde ciltte ki kusurlu bölgelere uyguladığımızda ışık yansımasıyla kusurları ortadan kaldırıyor.. 
Bu tarz ürünler cilt üzerinde ışık oyunları yaparak kusurlarımızı kapatıyor.. Setlerde yüze tutulan strafor gibi :) 


Göz altımda ki şişlik dikkati çekiyor. Nedeni hemen söyleyeyim fazla uyudum :) 


Ve o şişliğin altına verdiği ışıkla şiş görünüm minimuma iniyor.. Yani şişliğin bir yere gittiği yok sadece ışık oyunuyla yok oluyor :) 

Guerlain Parure Gold Precious Light Illuminator sadece göz altlarına kullanılmıyor tabii daha önce ki Yves Saint Laurent Touche Eclat Radiant'ta gösterdiğim gibi ; kaş altı,kaş ortası , burun üzeri , dudak kenarı , burun yan mimikleri gibi bir çok bölgede kullanabiliriz ve tampon hareketlerle yedirerek (kesinlikle bastırarak değil ürün etkisini kaybeder ) uygulamayı bitiririz..

Fiyat olarak biraz yüksek o yüzde çok da gerek yok yani diğerlerinin yaptığının aynısı yapıyor .. Renk tonu olarak da pek bi farklılığı yok.. 
Açıkcası illa Guerlain markası olacak diyorsanız buyurun alın ama daha uygun fiyatlı aynı görevi başarıyla üstlenen diğer ürünleri de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.. 

Fiyat : 155 TL

Hiç yorum yok: