30 Ocak 2015 Cuma

Dior SKINFLASH Radiance Booster Pen #02 ve #05

Highlighter / Concealer /Corrective ürünlere bu hafta boyunca yer verdim ve son olarak Dior SKINFLASH Radiance ile şimdilik bu dosyayı kapatıyorum.. Bende 2 rengi mevcut 02 ve 05 .. 
05 olan rengi benim için NARS Albatross aydınlatıcının likit hali .. 


 Dior Skinflash serisinden ilk primerini almıştım fakat daha ilk kullanımımda çantama bir güzel akmıştı .. O yüzden bir daha almadım ..
Sonrasında Concealer'ıyla tanışınca dayanamadım aldım .. Sanırım kozmetik aşkı bu olsa gerek .. 
2 rengini aldım çünkü 2'si de bambaşka kullanımlar içindi .. 
 05 numarası bembeyaz bir aydınlatıcı benim için Nars Albatross'un likit hali diyebilirim. Ve içerisinde ki pigmentler o kadar etkili ki ışığa göre cildi aydınlatıyor... 
02 numarası ise sarı tonlu olan göz altlarıma uyguladığım concealer ve corrective görevini yerine getiriyor..02 olanı göz altlarıma uygulayıp tampon hareketlerle yediriyorum .. Tampon hareket ; parmak uçlarımla ürünün üzerinden parmak uçlarımızla pıt pıt yaparak çok fazla bastırmıyoruz..Çok fazla bastırdığınızda ince yapılı bir ürün olduğu için etkisini göstermeyecektir.. 
Dikkat edilmesi gereken bir konu aslında bir ürünü alırken nasıl kullanıcağınıza dair bilgileri mutlaka öğrenin , araştırın , sorun sonra o ürünle ilgili olumsuz düşüncelere kapılabilirsiniz.. 
 05 rengini de elmacık kemiklerimin üzerine uyguluyorum.. 

Ve sonuç ışıl ışıl bir cilt .. 

Ortalama fiyat 125 TL .. 

Sephora , Tekin Acar Cosmetics , Sevil, Boyner mağazalarından temin edebilirsiniz.. 

Hiç yorum yok: