23 Ocak 2015 Cuma

Bebek Gözler İçin / NYX DOLL EYE Long Lash Mascara

Adından da anlaşılacağı gibi bebek gibi masum ve doğal kirpikler için NYX DOLL EYE Maskara ..
Defalarca yazdım nasıl maskara sevdiğimi yine yazayım...Benim için önemli olan kirpiklerin çok doğal durması , ben öyle kat kat sürülen yapış yapış olan kirpikleri asla sevmem ve hiç bir kadına da yakıştırmam .. Onun yerine çok uzun ve gür istiyorsanız alın takma kirpik kullanın..
NYX DOLL EYE Maskara tam benim isteğime uygun bir maskara hadi inceleyelim ;
NYX DOLL EYE Maskaranın içerisinde E vitamini ve doğal yağlar bulunuyor.. Ve en önemli içeriği içerisin de ki naylon fiberler sayesinde kirpikleri daha uzun gösteriyor.. Naylon fiberleri aşağıda ki fotoğrafta görebilirsiniz.. Bunlar kirpiklere yapışarak daha uzun ve tek tek gözükmesini sağlıyor..


Ben sarışın olduğum için rimelsiz CASPER gibiyim o yüzden mutlaka maskara uygulamak zorundayım.. 
Kirpiklerimin rengini koyultuyor ve içerisinde ki naylon fiberler sayesinde daha uzun gözükmesini sağlıyor .. Sonuç olarak doğal bir görüntü elde ediyorum.. 
Tek tereddüt ettiğim konu ürün biraz kuru gibi geliyor fırçaya ama kuru olmadığını kullandıkça anlıyorsunuz.. Aynı zaman da gün boyu kuruyup pul pul dökülme ya da akma gibi sorunla karşılaşmıyorsunuz.. 


Sizlerde benim gibi doğal duran kirpiklerden yanaysanız ,Lila Kutu sayesinde NYX DOLL EYE Mascara şu an %40 indirimle 44,90 TL'den 26,94 L 'ye inen bu maskaraya sahip olabilirsiniz.. Aynı zaman da Waterproof özelliği olanını da tercih edebilirsiniz..


Hiç yorum yok: