8 Aralık 2014 Pazartesi

TALIKA NIGHT QUINTESSENCE / Anti-Aging Gece Kremi

Talika markası önceki yıllarda ülkemizde vardı fakat sonradan çekilme kararı aldılar ..Şimdi te-ha kozmetik sayesinde Sevil Parfümeriler'e exclusive marka olarak tekrardan bizlerle buluşturdu :) 
Talika markasını kısaca tanımak istersek ; 
 

 
Talika 1948 yılından beri cildin kadının kendi doğal güzelliğini, ondaki maksimum güzellik potansiyelini ortaya çıkarmak için benzersiz ve yenilikçi göz, cilt ve vücut bakım ürünleri geliştiriyor. Doğanın yaşamsal enerjisi ve teknolojinin birlikteliğinden esinlendiği ürünlerinde, Ayurvedik tıp, ışık enerjisi ve eski Çin tıbbını bir araya getiriyor.

 Sadece bir marka olmaktan öte, Talika bir yaşam felsefesi ve beden-ruh-dünya ve hücreler arasındaki dengeye dayalı benzersiz bir vizyon sunuyor. Yaşayan bir varlık olarak Talika, kendisini bu keşifleri yapmaya ve kadınların doğal güzelliğini öne çıkarmayı hedefliyor. Bir hedeften de ötesi, bu Talika’nın varlığının gerçek sebebi... 
Ben 3 ürününü kullandım ve en beğendiğim hangisi derseniz .. Kesinlikle  Bust Phyto Serum'u tek geçiyorum kısa zaman da göğüslerimde inanılmaz güzel bir sonuç verdi ben bile o kadar ürün kullanmama rağmen hayret etmiştim.. Sonrasın da Lipocils Expert ile kirpiklerimde fark yarattı..
Son olarak Nıght Quintessence Anti Aging etkili gece kremini denedim .. İçeriğinde Vitamin B3 ve Hyalüronik Asit ile cildin bağ dokularına kadar inerek ince çizgilenmeleri , kırışıklıkları  ve cildin donuk görüntüsünü aydınlık ,ışıltılı görünüm vermesine yardımcı olur.. 

Kolajen ve elastin üretimini hızlandırarak UV ışınlarından tahrip olan cildi onarmaya yardımcı olur.. Beni olumsuz etkileyen yönü ambalajı ..Pompalı şişe olması gayet güzel ama pompası beni delirtti bastıkça elime gelmiyor baya uğraşmam gerekiyor ve baş kısmı sürekli çıkıp duruyor bu da benim canımı sıkıyor.. Zaten gece cilt bakım ritüelini zar zor yapıyoruz bir de bu tarz aksilikler olunca kenara bırakıp hiç kullanmak istemiyor insan..Umarım yetkililer bu sorunu kısa sürede çözer.. 
Hiç yorum yok: