10 Aralık 2014 Çarşamba

MAKE UP FOR EVER HD Microfinish Pudra

İncecik yapısı ile fondöten, bb krem , cc krem gibi likit ürünler sonrası ciltte belli olmayan duruşu ve kameralar önünde asla belli olmayışı benim bütün set pudralara tek kalemde çizgi çekmeme sebep oldu :) Likit ürün sonrası kullanılabileceği gibi direk çıplak tende de kullanılıyor..
Benim diğer dikkat ettiğim nokta allık ve kontürlemeler set pudra sonrası rengi değişiyordu az da olsa solmalar oluyordu , ama MAKE UP FOR EVER HD Microfinish Pudrada böyle durum söz konusu olmadı.. İncecik yapısı ile renkleri olduğu gibi koruyarak ciltte 5-6 saate kadar mat bir duruş elde ettiriyor.. 
Sevdiğim diğer bir özelliği ise ambalajın ortasında bulunan petekli kumaş mı desem ne desem bilemedim her neyse onun sayesinde etrafa uçuşmasını engelleyerek sizi delirtmiyor.. 

Ürünü çok az miktarda kullanmanız gerekiyor zira bu tarz ürünler fazla ve eşitsiz kullanımda ışığın verdiği görünümle kötü görünüme sebebiyet verebilir..

Aynı zaman içerisinde Talk bulunmuyor , mineral silika tozundan yapılıyor.. 
Diğer kullanım alanları ise ;
*Fırça ile daç diplerinize çok hafif sürdüğünüzde saçınızın yağını emerek hacim katıyor,
*Kirpiklerinize hafifçe sürdükten sonra 2 kat rimel uyguladığınızda kirpiklerinizi yapıştırmadan doğal bir görünüm elde etmenizde yardımcı oluyor,
*Göz altı kapatıcınızdan sonra rahatlıkla göz çevrenize uygulayarak sabitlemeyi gerçekleştiriyorsunuz kurutma yaratmıyor.. 

Hiç yorum yok: