7 Kasım 2014 Cuma

Talika Lipcils Expert Kirpik Besleyici

SİHİRLİ BİR GÜCÜNÜZ OLSAYDI, GÖZ ÇEVRENİZDE NEYİ DEĞİŞTİRİRDİNİZ?
Daha çekici bakışlar, daha anlamlı bir yüz için daha gür kaşlar ve daha uzun kirpikleriniz olmasını istemez miydiniz?
60 yıldan fazla, doğa, bilimsel buluşlar ve ezeli ritüellerden ilham alarak eşsiz ürünler yaratan ve mucizevi sonuçlara götüren bilimsel buluş, efsanevi ürün LIPOCILS EXPERT ile Talika Markası artık Türkiye’de!

60’dan fazla ülkede büyüyen itibar ve popülerlik ve beğeni…
Talika 1948 yılından beri cildin kadının kendi doğal güzelliğini, ondaki maksimum güzellik potansiyelini ortaya çıkarmak için benzersiz ve yenilikçi göz, cilt ve vücut bakım ürünleri geliştiriyor. Doğanın yaşamsal enerjisi ve teknolojinin birlikteliğinden esinlendiği ürünlerinde, Ayurvedik tıp, ışık enerjisi ve eski Çin tıbbını bir araya getiriyor.
Sadece bir marka olmaktan öte, Talika bir yaşam felsefesi ve beden-ruh-dünya ve hücreler arasındaki dengeye dayalı benzersiz bir vizyon sunuyor. Yaşayan bir varlık olarak Talika, kendisini bu keşifleri yapmaya ve kadınların doğal güzelliğini öne çıkarmayı hedefliyor. Bir hedeften de ötesi, bu Talika’nın varlığının gerçek sebebi...
“Serendipity” Kelimesini Hiç Duydunuz mu?
Tesadüf eseri anlamına gelen “Serendipity”, Talika’nın mucizevi sonuçlara götüren bilimsel buluşlarının hikayesini başlatan kelime…
1984 yılında göz doktoru Danielle Roches, savaş sırasında yaralı askerlerin gözlerini iyileştiren bitkisel bir solüsyon geliştiriyor. 97% doğal formül, ipek ve soya proteini ve peptidlerden oluşan bu formül efsane haline gelen Talika LIPOCILS®’in hikayesi başlatıyor.
Dünyada Her 7 Dakikada bir adet, 2000 yılından beri toplam 6 Milyon Adet LIPOCILS®Sattığını Biliyor Musunuz?
60’da fazla ülkede büyüyen bir itibar kazanan Talika’nın en çok satan ürünü LIPOCILS®, 2000 yılından beri her 7 dakikada bir adet, toplamda 6 milyon adet sattı.


TALIKA LIPOCILS EXPERT 12 bitkinin karışımı, uzman pepditler, coleusforskohili ve ipek proteinlerden oluşur.Gelelim benim düşüncelerime ; 


Ürünün vaad ettiği daha uzun , daha kıvrık ve daha koyu kirpikler... 
Maskara şeklinde olan bu ürünün ucunda bulunan süngerli kısmı temizlenmiş kuru olan kirpik diplerimize uygulayıp ,fırça kısmı ile de kirpiklerimize uyguluyoruz.. 
Sabah ve Akşam uyguluyoruz .. Ben çoğu sabah uygulamalarını unutmama rağmen kirpiklerimdeki değişim beni şaşırttı .. Benim kirpiklerim fotoğrafta gördüğünüz gibi sarı , seyrek ve kıvrıktı.. Taaaakiiiiiii TALIKA LIPOCILS EXPERT ile tanışana kadar :) 30 günün sonunda kirpiklerim daha koyu ve uzun ..Kıvrıklık konusunda bir şey diyemeyeceğim çünkü kirpiklerim zaten haddinden fazla kıvrık olduğu için o etkisini kendimde anlayamadım.. Sabah uygulamalarını atlamama rağmen bu kadar kısa sürede etkili olan TALIKA LIPOCILS EXPERT'i sevdim.. Uygulaması da basit ve kolay olduğu için cilt bakımında olan üşengeçliği rafa kaldırıyor.. 

Ürünü Sevil Parfümerilerden temin edebilirsiniz.. 

Perakende Satış Fiyatı : 122 TL 

Hiç yorum yok: