27 Kasım 2014 Perşembe

Bebek Gibi Cilt ve Saçları Olsun İsteyenler ? DARPHIN THE REVITALIZING OIL For Face,Body and Hair

Çeşit çeşit saç , vücut ve yüz yağları piyasada bulunuyor.. Bunları ayrı ayrı almaktansa 1 taşla 3 kuş vurmak daha cezbedici :) 
Bu tarz yağlarda benim en hassas olduğum konu aromaterapi kısmı.. Aromaterapi ürünü daha düzenli kullanmama teşvik ediyor beni .. 
DARPHIN THE REVITALIZING Oil içerisinde bir çok bitki özü bulunuyor.. İçinde ki Yasemin ve Vanilya özültü sayesinde de kokuyu etkinleştirerek aromaterapi ile burnumuzdan beynimize ulaşarak muhteşem bir aromaterapi keyfi yaşatıyor.. 


Vücudumda ve yüzümde uyguladım.. Yüzümde herhangi bir yağ butonu oluşturmadı..Yalnız şunu önemle belirtmem lazım bu tarz yağları yüzünüze sürerken dikkatli olmanız gerekir.. 1 damla avucunuza alıp ısıttıktan sonra uyguluyorsunuz..
Vücutta bir oran belirtemicem..

Saçım da da 1 damla yetti ve arttı bile benim saçlarım ince telli olduğu için yağları kaldırmıyor.

Ürünü kullanırken önce avuç içinize uygulayacağınız miktarı sıkın sonra avucunuzu burnunuza getirerek derin nefes alın muhteşem aromaterapi keyfi yaşayın .. Sonrasında ürünü uygulayın :) 


THE REVITALIZING OIL for Face, Body and Hair; etkili ve duyusal 3’ü 1 arada yağ mükemmel haz sunmak için içeriğinin %98’ini doğal özlerden alıyor. 4 esansiyel öz ve 9 değerli bitki özünün muhteşem birleşimi ile yuz, vucut ve saçın her mevsim ihtiyaçlarını içerisinde barındırıyor.
Bu özler, seçkin aroma ile dikkatlice dengelenerek cildi ve saçları huzur, ahenk ve güzellik ile sarar. Ylang-Ylang’ın şehvetli notaları Gül Ağacının ipeksi ve sakinleştirici etkisi ile birleşerek duyuları rahatlatır. Yasemin'in enerjisi Lavantanın ferahlığı ile birleşir.

THE REVITALIZING OIL for Face, Body and Hair temel yağ asitleri; Ahududu çekirdeği yağındaki Omega3; Çuha çiçeği yağı, Tamanukoku ve Gül ağacı yağındaki Omega6 ile zenginleştirildi. Ayrıca, Ayçiçeği Tohumu, Kayısıcekirdegi , TatlıBadem ve Argan Yağı’ndan Omega 9; Jojoba Tohumu Yağından sterolleri biraraya gelerek cildin doğal bariyerini güçlendirir ve denge sağlar.


• YÜZ •
THEREVITALIZINGOIL for Face, Body and Hair UV ışınlarına ve çevresel faktörlere karşı çok hassas olan cildimizi nemlendirir ve korur. Bu özlerin birleşiminden oluşan formül anında emilir ve yeterli nemi sağlamak için cilt bariyerini güçlendirir. Beslenen cilt doğal bir aydınlık kazanır ve ipeksi bir dokuya kavuşur.
THE REVITALIZING OIL for Face, Body and Hair’i avuç içinizde birkaç saniye ısıtın ve cildinize uygulamadan önce aromasını derin derin içinize çekin.

• VÜCUT •
Vücut derimiz kuruluğa daha yatkındır.
THE REVITALIZING OIL for Face, Body and Hair hidrolipid dengesini geri kazandırarak ciltteki yağ kaybını telafi eder. Gece veya gündüz, banyodan sonra vücudunuza uygulamadan önce, avucunuza birkaç damla damlatın ve hem vücudunuzu hem de zihninize etki edecek bir deneyim yaşayın.
Bu müthiş hisleri arttırmak ve daha yumuşak bir cilt ortaya çıkarmak için, omuz, boyun, bacak ve kol bölgesine de uygulayın.

• SAÇ •
Yüzümüz gibi saçımız da her gün dış etkenlere maruz kalır, donuk bir görünüm alır ve hassaslaşır.
Yağsız formülü ile, THE REVITALIZING OIL for Face, Body and Hair nemli saça uygulanabilir. Saç kırıklarını önlemek için birkaç damla yeterli. Saç günden güne ipeksi bir dokuya kavuşur, sağlıklı ve parlak bir görünüm kazanır.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 107 TL

Tüm cilt tipleri için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben içermez.

1 yorum:

gülay dedi ki...

galiba alacağım....