13 Ekim 2014 Pazartesi

DARPHIN IDEAL RESOURCE ANTI-DARK CIRCLE EYE ILLUMINATOR

24 yaşımdan beri göz çevresi kremi kullanan biri olarak en hassas olduğum konudur ..
Çünkü göz çevresi cildimizden 5-7 kat daha ince ve hassas olduğu için ilk kaz ayakları sonrasında kırışıklıklarla karşı karşıya kalırız.. 
Bende bunu engellemek adına daha oluşmaya başlamadan önlemimi alanlardanım.. 
Fakat göz çevrem hassas olduğu için gündüz göz çevreme ürün kullanamıyordum.. Çünkü bağ dokular aracılığıyla direk gözüme ulaşıp gözümü yaşartıyordu hep ..Nihayetınde Darphin Ideal Resource Anti-Dark Cırcle Eye Illuminatör ile karşılaştım ve gündüzleri de göz çevremi nemlendirip , aydınlık görünüm sağlayan ve göz çevremi yatıştırması ile gönlümü fethetti..

4-5 haftadır kullandığım bu ürün benden geçerli notu aldı ve cilt bakım rutinimin içine girdi.. 

Metal başlığı olduğu için göz çevrem şiş olduğu zamanlarda buzdolabına koyup daha sonra uygulama yapıyorum ve sonuç mükemmel :) 


Göz kontürü, hassas bölge.
Göz kontürü bölgesi her kadının endişesidir. Bu bölgedeki deri diğer bölgelerden 5-6 kat daha hassastır. Gündelik hayatta maruz kalınan etkenler yorgunluk, stres ve tahrişi arttırır. Bunun sonucunda, koyu halkalar, ince çizgiler ve yaşlanmanın en belirgin belirtileri açığa çıkar. Göz kontürü özenli bakım ister.

Çözüm olarak, Darphin üçlü etkiye sahip IDEAL RESOURCE ANTI-DARK CIRCLE EYE ILLUMINATOR yorgun gözlere enerjisini geri kazandırırken yatıştırır ve genç görünümünü muhafaza eder. Bu yeni jenerasyon bakım için Darphin Vendôme Enstitüsü’ndeki güzellik terapistleri tarafından kullanılan gelişmiş masaj tekniklerinden esinlenildi.3’lü ETKİ:


Anında aydınlatıcı etki
Saydam optik teknolojisi ile birleşen mikropartiküller ışığı yakalar ve anında göz çevresini aydınlatır. Göz kontürü çevresi, içeriğindeki maddelerden faydalanarak zaman içinde daha aydınlık görünür. CVitamini, Karadut kökü ve nane familyasından bir bitki olan Scutelleria ekstresi cilde masaj yapıldığında mikrosirkülasyonu canlandırır. İnce çizgilerin görünümü azalır, ve “photoshop” etkisi göz çevresinin ışıltısını geri kazanmasına yardımcı olur.Yenileyici etki

Siegesbeckia bitkisi ve Oligopeptit birleşimi doğal kolajen üretimini desteklerken Zeytin ekstresi ideal nem dengesini sağlamak için bariyer fonksiyonunu geri kazandırır. Göz kontürü sağlamlaştığında, yorgun görüntüsünden arındığında ve beslendiğinde gücünü ve esnekliğini geri kazanır.


Yatıştırıcı etki
Yeşilçay ekstresi, Kafein ’in faydalarıyla birleşip tahrişe meyilli olan göz kontürünü yatıştırıp korur. Gözler enerji ile dolar.UYGULAMA HAZZI:
IDEAL RESOURCE ANTI-DARK CIRCLE EYE ILLUMINATOR sabah ilk uygulamadan itibaren, anında ferahlık verir ve palldyum aplikatörü bu hissi arttırır. Darphin güzellik terapistleri tarafından kullanılan Dijitopressure ve Phyto-Drainage’ın yatıştırıcı tekniğinden esinlenilen bu ürün kadınların günlük bakım rutininde kolaylıkla yerini alacak.

Uygulama Rutini:

* İnci büyüklüğünde krem için tüpü yavaşça sıkın.
* Göz altlarına iç köşeden dış köşeye doğru ileri geri hareketler ile uygulayın, 3 defa tekrarlayın.
* Bu hareketi gözün üst bölgesine, kaşın altına gelecek kadar uygulayın.
* Dijito-pressure ile kaşın altına, toplam 4 baskı noktası olacak şekilde, her seferinde 1 baskı noktasına uygulayın.
* Aynı tekniği göz altına da uygulayın.
* Göz bölgesinin iç köşesinden dış köşesine doğru küçük, zig zag hareketleri ile uygulayarak tamamlayın.
* Fazla kremi almak için hafifçe masaj yapın,Günlük bakım rutininize ekleyerek her gün makyaj öncesi kullanın.


IDEAL ANTI-DARK CIRCLE EYE ILLUMINATOR’ı çantanıza atın ve gün boyunca gerektiğinde uygulayın.Tüm cilt tipleri için uygundur.
Oftalmolojik testten geçirilmiştir.
Lens kullananlar için uygundur.

Fiyat: 161 TL

Hiç yorum yok: