25 Ağustos 2014 Pazartesi

Maybelline EyeStudıo Lasting Drama Gel Eyeliner #Brown & ROCKET VOLUM EXPRESS Mascara #black


Maybelline EyeStudio Lasting Drama  Gel Eyeliner Black rengini daha önce sizlerle paylaşmıştım.Bu yazımda da kahverengi olanını ve son zamanlarda beğenerek kullandığım ROCKET VOLUM EXPRESS Maskarası hakkında ki düşüncelerimi paylaşmak istedim.. 
Bu uygulamamda kendi fırçasını kullandım.. İnce bir eyeliner çekecekseniz kendi fırçası değil de kesik uçlu eyeliner fırçası daha net bir görüntü elde etmenizi sağlıyor.. 
Ben biraz daha kalın uçlu eyeliner çekeceğim için kendi fırçasını tercih ettim ve başarılı buldum...


İçinde çok hafif parıltılar olan orta kahve tonunda ..Daha önceki yazımda da belirttiğim gibi genel özelliklerinden burda pek bahsetmeyeceğim.. Sadece şunu demek istiyorum bir sürü selektif markalara alternatif olarak hem fiyat hem de kalite açısından benim memnum kaldığım bir eyeliner oldu kendisi .. 

Özellikle Gratis indiriminde denk gelirseniz bedava gibi bir şey oluyor.. 25 TL'den 12,50TL gibi bir rakama iniyor.. 


Gelelim maskaramıza Maybelline ROCKET VOLUM EXPRESS öncelikle benim en sevdiğim fırçaya sahip bu konuda Clinique High Impact maskaraya çok benzettim ..Super sonic fırçası sayesinde kirpikleri tarayarak boyadığı için topaklanma yaşamıyorsunuz..Kirpiklerime dolgunluk verdi ve uzattı .. 
Ama dolgunluk kısmı reklamlarda abartıldı gibi değil .. Zaten abartılı bir dolgunluğu sevmiyorum.. Fiyatı ve kalitesi açısından oldukça başarılı buldum.. 

Sizlerin uygun fiyata başarılı bulduğu maskaralarınız neler ?


4 yorum:

Kermit Alemlerde dedi ki...

rimmel london scandal eyes flexi ve maybeline one by one da fena değil loreal false lash wingsi seviyorum uygun alternatiflerde :) jel eyeliner konusunda iyi iş çıkarıyor maybeline gerçekten bende siyahtan iki tane bitirdim şimdi gözüm kahvede kaldı kıh kıh

Balbocegi ile Kozmetik dedi ki...

By maskaraya Ben de bayiliyorum . Elimdekiler bitince tekrar by maskaraya donecegim sanirim. Eyelinerdan bende cok memnunum guzel gunlerde kullan.

Unknown dedi ki...

Bundan sonra denencek olanlar listesine eklendi canım :)

Unknown dedi ki...

Evet dediğim gibi oldukça ideal bir maskara bende sevdim ..