9 Haziran 2014 Pazartesi

Rowenta Respectıssım 7/7 Hediye Çekilişi

ROWENTA’NIN RESPECTISSIM SERİSİYLE HAFTANIN HER GÜNÜ GÖSTERİŞLİ, PARLAK VE SAĞLIKLI SAÇLAR  Geçtiğimiz hafta Rowenta Respectissim serisinin tanıtımını gerçekleştirdiği  La Mancha Kuruçeşme'deydim.. Kahvaltı eşliğinde tanıtımını yapılan seri ve özellikle benim favorim olan Rowenta Respectissim 7/7 Düzleştirici diyeceğim ama müthiş dalgalara da sahip olabileceğiniz tek taşla 7 kuş vurulan ürüne bayıldım.. Artık kuaförlerde zaman geçiremeyecek kadar vakit kısıtlılığı yaşayan bizler için ideal saç şekillendirici diyorum kendisine.. Bir de benim saçımın geçiş dönemi olduğu için 1 haftadır elimden düşürmüyorum.. 
Ürünü yakından inceleyecek olursak ;Rowenta’nın yenilikçi teknolojik gücü bu kez Respectissim Saç düzleştircisi SF7420 serisinde hayat buldu, saçları yıpratan yüksek ısı sorunu tarih oldu. Rowenta Respectissim saç düzleştirici de saçların sağlıklı şekil alabilmesi için ideal ısı olan 170 derecede, 230 derecelik şekil verme performansı sunuyor. 7/7 formülüyle haftanın 7 günü hem saçlara istenilen şekli veriyor hem de saçların sağlığını bozmadan canlılığını koruyor.
Tasarımıyla sizi düşünen ve tüm özellikleri tek bir üründe birleştiren Rowenta, lüks bakım anlayışını mükemmellikle eşitliyor. Yenilikçi teknolojik gücüyle fark yaratan Rowenta Respectissim serisiyle saç düzleştirmeye yönelik endişeleri tersine çeviriyor.
Özel bakır alaşımı ve silisyum kaplamalı plakaları sayesinde Rowenta Respectissim Saç Düzleştirici SF7420 saçların sağlıklı şekil alabilmesi için ideal ısı olan 170 derecede, 230 derecelik performans sağlıyor.
7/7 formülüyle haftanın 7 günü pratik ve yıpratmayan kullanım sunarken, bakım zamanlarını da keyfe dönüştürüyor.
İletken plakaları sayesinde çabuk ısınarak hızlı ve kolay bakım sağlayan Rowenta Respectissım saç düzleştirici, düzleştirme sırasında saçların yıpranıp, matlaşmasına da son veriyor. Saçı kökten uca koruyarak pürüzsüz şekillendirme ve parlaklık sunarken, kırılma ve kopma gibi problemlerin önüne geçerek, saçların sağlığını koruyor.  Üstelik kullanım kolaylığı sağlayan ısıya dayanıklı koruyucu kapağıyla birlikte sunuluyor.Ve tabii sizleri de unutmadım uzun bir süre sonra hediye etkinliği yapmaya karar verdim ve bu üründen bir okuyucuma hediye edeceğim..Keşke daha çok imkanım olsaydı herkese hediye edebilseydim.. 
Çekiliş için

Bu yazının altına mail adresinizle beraber yorum bırakıyorsunuz. 

Ayrıca İnstagram'dan da katılımda bulunursanız +1 çekiliş hakkı daha kazanmış olacaksınız..

Hashtag olarak #shewolf7/7 kullanıyorsunuz.

Ve profilleriniz lütfen açık olsun yoksa göremediğim için çekiliş dışı kalmış olacaksınız..

Son katılım tarihi 22/06/2014 

RANDOM.ORG tarafından çekilişi düzenleyip 24/06/2014 tarihinde burdan belirteceğim.. 

Yorum Gönder