12 Mayıs 2014 Pazartesi

Urban Care Natural's ile Saçlarınla Şehrin Enerjisini Yakala..


ŞEHRİN GERİSİNDE KALMA , SAÇLARINLA ŞEHRİN ENERJİSİNİ 
YAKALA !!!

Geçen haftalarda Urban Care Yeni Serilerini hoş bir davetle bizlere sundu.. 

BIOTIN , KERATIN , COLLAGEN , TEA TREE OIL ve ARGAN ile 5 seriden oluşuyor. 

Maalesef çevresel faktörler saçlarımızı da etkisi altına alıyor.. Bunun için hem saçımıza uygun hem kesemize uygun ürünlerle Urban Care imdadımıza  yetişiyor .. 

Bu arada benim saçlarımı soruyorsunuz saçlarımın dip renkleri kendi rengi şu an 13 cm kendi renkleri ile uzadılar ve artık kendi renginde bırakıyorum.. Çünkü cidden platin sarı çok yıpratıyor ve saçı kopa kopa uzatıyor.. Sonrasında yağmura tutulmuş kedi kuyruğu gibi kalıyor.. 
Selfie'siz olmaz dedik :)         Trendler artık sadece moda için değil bakım ürünleri için de geçerli. Saçlar da modanın bir parçası ve tarzınızın tamamlayıcısı. Hayranlık uyandıran güçlü ve güzel saçlara kavuşmak ve saçınızı ışığınıza dönüştürmek artık güç değil. Şehirli, dinamik ve modern kadının ihtiyaçlarına uygun, pratik çözümler sunan saç bakım serisi URBAN Care Selen Kozmetik tarafından raflarda yerini aldı!
      Stres, beslenme alışkanlıkları, mevsim değişiklikleri gibi birçok faktör saçlarınızın yıpranmasına sebep olabilir. Gece ve gündüz sizi her alanda fark ettirecek saçlarınızı şimdi canlandırma zamanı. Şehir hayatının yıpratıcılığı ve yoğunluğunda URBAN Care’ın her saç problemine uygun pratik çözümler sunan Collagen&Keratin, Biotin&Keratin, Argan Oil&Keratin, Intense Keratin ve Tea Tree Oil&Keratin serileri ile gözle görülür sonuçları en hızlı şekilde fark edeceksiniz.
     URBAN Care saç bakım serileri bitkilerden elde edilen ve yüksek koruyuculuk özelliğine sahip phytokeratin proteinine sahiptir. Tüm URBAN Care ürünleri içerdiği bitkisel keratin teknolojisi ile saçınızı onarıp direncini artırırken kimyasal işlemlere karşı korur, saçlarınıza yeniden canlılık ve esneklik kazandırarak kırılmaları önler.URBAN Care Dökülme Karşıtı ve Güçlendirici Seri ile
Saçlarınızı Geri Kazanın


            Üzerine titrediğiniz, en değerli hazineniz olan saçlarınız her geçen gün seyreliyorsa, bu soruna dur deme zamanınız gelmiş demektir.
Yeni URBAN Care Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı ve Güçlendirici Seri ile saç kayıplarının önüne geçerek saçınızın eski gücüne ve ışıltısına kavuşmasını sağlayın.

            Dökülme Önleyici Şampuan, Saç Kremi, Saç Maskesi ve Bakım Toniğinden oluşan URBAN Care Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı ve Güçlendirici Seri, içeriğinde bulunan biotin ve keratin ile etkili bir bakım sunuyor ve saçın seyrelmesini önlerken sac kaybı dolayısıyla uzatmaktan çekindiğiniz saçlarınızın uzamasına yardımcı olarak uzama suresini hızlandırıyor ve saçın beyazlaşma sürecini de geciktiren seri

URBAN Care Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı ve Güçlendirici saç bakım serisi, zarar görmüş keratin tabakasını yeniden yapılandırarak saçlarda oluşan kırılma ve kopmaları engellemeye yardımcı olur. Saç telini özel olarak içten yapılandıran seri, saç köklerini yeniden canlandırıyor ve saç yoğunluğunu artırıyor.

            Saçlarınız eskisi gibi güçlü ve parlak…

            Yeniden güçlü ve parlak saçlara sahip olmanız için geliştirilen URBAN Care Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı ve Güçlendirici Seri içerdiği biotin ve keratin sayesinde saç tellerinize yeniden güç kazandırarak sağlıklı saçlara ve özlediğiniz ışıltıya yeniden kavuşmanızı sağlıyor.URBAN CARE’DEN ARGAN YAĞI VE KERATİN MUCİZESİ

            Kuzey Afrika’nın en güzel ülkelerinden biri olan Fas’ta yetişen argan ağacından elde edile argan yağı, mucizevi etkileriyle kozmetik sektörünün gözdesi olmaya devam ediyor. URBAN Care, içeriğinde argan yağı ve keratinin güçlerini birleştirdiği formülü ile sizlere saçlarınızın sağlığını ve güzelliğini korumanın en etkili yollarından birini sunuyor.   

Kadınların vazgeçilmezi olan saç bakımı argan yağı ile bir tutkuya dönüşüyor. URBAN Care Argan Yağı ve Keratin, içerisinde barındırdığı Omega asitleri, E vitamini bakımından zengin içeriği sayesinde saç köklerini besleyerek güçlendiriyor ve canlandırıyor. Özellikle nemlendirici özelliği ile daha kullanır kullanmaz etkisini gösteren URBAN Care Argan Yağı ve Keratin, yıpranmış saç uçlarında bulunan kırıkları keratinin onarıcı ve yeniden yapılandırıcı etkisi ile destekliyor.

URBAN Care Argan Yağı ve Keratin serisi geliştirilmiş özel formülü ile 6 adımda muhteşem bir bakım sunuyor. Şampuan, kolay kırılan, yıpranmış saçları onarıp yeni kırılmaları azaltmaya yardımcı olurken saç kremi de saç yapısında bulunan kırıkları pürüssüzleştirerek kırılmaları onarıyor. Haftada bir veya iki kez uygulayabileceğiniz bakım maskesi ile de saçınıza sadece 1 dakikada daha yoğun bakım uygulayabilir ve saçınıza kaybettiği nemi geri kazandırabilirsiniz. Yıkama sonrası özel bakım için saçınızın bakımını tamamlayacak ve etkisini hızla göreceğiniz nemli ya da kuru saça uygulanan sıvı saç kremi ile saçınızı rahatça tarayabileceksiniz. Tarama işleminden sonra bakım serumu ile fön ve maşa işlemlerinden saçınızı koruyarak elektriklenmeyen parlak ve yumuşak bir saç görümüne sahip olursunuz.


 URBAN Care Collagen & Keratin Serisi İle Saçlarınızı Bahara Hazırlayın!


            Kış mevsimini geride bırakıp bahara bir adım daha yaklaştığımız bu geçiş mevsimi tam bir yenilenme dönemi. Bahar ve yaz aylarında taze ve gösterişli saçlarla kendinizi iyi hissetmek için şimdi URBAN Care Collagen & Keratin ile bakım zamanı.

Kolojen eksikliği saçlarda kuruluğa, solgun görünüme ve kırılmalara neden olur. Saçın nem dengesini sağlayan ve güçlendiren amino asit bakımından zengin protein maddesi olan kolajenin içerisinde yoğun olarak yer aldığı URBAN Care Collagen & Keratin Yoğun Nemlendirici Bakım Serisi ile canlılığını ve parlaklığını kaybeden kuru ve mat saçlarınıza yeniden hayat verin.

Şampuan, bakım kremi, bakım maskesi, sıvı saç kremi ve bakım serumundan oluşan URBAN Care Collagen & Keratin serisi, saçın yeniden yapılanmasını destekler, yoğun nem ve parlaklık sağlar. Saç köklerinde lifting etkisi yaratarak saçlarınızda daha dolgun bir görünüm elde etmenizi sağlarken esneklik kazandırarak kırılmaları da engeller.URBAN Care Intense Keratin ile Saçlarınız Yorgunluğunu Atsın.


            Şehir hayatının yoğunluğu bizleri yorduğu gibi saçlarımızıda yoruyor ve yıpratıyor.  Bu yoğun tempoda saç bakımınız için size hızlı ve pratik çözümler gerekli. URBAN Care, saçınızın onarımı için 10 kata kadar daha fazla keratin içeren ve etkisini hızlıca görebileceğiniz yeni Intense Keratin serisini sunuyor.

URBAN Care aşırı yıpranmış saçlara özel yoğun hasar onarım serisi Intense Keratin, saçınızı kökten uca onarırken yumuşaklık, parlaklık, güç ve canlılık kazandırıyor.

URBAN Care Intense Keratin serisinde yer alan yoğun keratin içeren ürünler; cansız, işlem görmüş saçlarınızın onarılmasına yardımcı olur, kırıkların görünümünü azaltır. Paraben içermeyen formüle sahip URBAN Care Intense Keratin serisinde bulunan onarım maskesini haftada bir veya iki kez uygulayarak dış etkenlerden dolayı kaybettiği canlılığı ve gücü geri kazanırken bakım serumu ile de saç tellerinizi pürüssüzleştirerek saçınızın elektriklenmesini ve kabarmasını engelleyebilirsiniz.

URBAN Care Tea Tree Oil ile Saçınız Hak Ettiği Bakıma Kavuşsun


            En sık karşılaşılan saç problemlerinden olan yağlanma ve kepek sizi en özel ve önemli anlarınızda zor durumda bırakabilir. URBAN Care, antibakteriyel özelliğe sahip çay ağacı yağı içeren yeni Tea Tree Oil&Keratin şampuanı ile yardımınıza koşuyor.

Antibakteriyel özelliği ile saç diplerini derinlemesine temizleyerek saç köklerinin nefes almasını sağlayan, yağlı ve kepekli saçlara özel arındırıcı ve kepek karşıtı bakım serisi URBAN Care Tea Tree Oil&Keratin şampuan aşırı yağlı saçların arındırılmasına ve yağ dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. Parfüm içermeyen formülü sayesinde çay ağacının ferahlatıcı kokusu ve etkisiyle saç dipleriniz nefes alır.

Saçlarınıza yeni boyutlar kazandırmak ve URBAN Care ailesinin ışıltılı dünyasını keşfetmek için Gratis, Watsons, Rossmann, Tekin Acar gibi seçkin parfümeriler ve eczanelerde..


Hiç yorum yok: