30 Mayıs 2014 Cuma

TRANSVITAL Perfecting Body Lift Concentrate ve Body Lift ContoursZayıflama aşamamda oluşan sarkma korkumdan bahsetmiştim.. Bu yüzden vücuduma da ürün arayışına girdim ve 2 mükemmel ürünle karşılaştım.. 
Ben pek bu tarz ürünlere itimat etmezdim ama bir telaşla aldım ve ciddi gözle görülür etkilerini gördüm.. 

Ben ne kadar zayıflarsam zayıflayayım boksör gibi kollara hep sahibimdir.. :) 

Kol altlarında sarkma olduğunu gözlemlediğimde Transvital Body Lift Concentrate ürününü kullandım aynı zamanda bacak içlerime de uyguladım.. Karın bölgesinde de kullanılıyor..
İçeriğinde bulunan Osilift cildi gerginleştiriyor ve sarkma problemini ortadan kaldırıyor.. Essenskin patenti ile cildin eski sıkılığının yerine gelmesini sağlıyor.. Ayriyeten içeriğinde susam , vitamin C ve Hyalüronik asit mevcut..Bu ürünü sabah akşam sarkmaya meyilli olan bölgelerinize dairesel hareketlerle masaj yaparak uyguluyorsunuz.. 
Ve güzel bir sonuç sizin oluyor :) Selülite karşı da Transvital Body Lift Contours ürününü kullanıyorum..Gene bu ürünün içerisinde de Osilift bulunuyor bunun sayesinde cilt gerginleşiyor..Drenaj etkisi yaparak yağ oluşumu engelliyor ve yağları parçalıyor.. Tabii ben bu kadarına pek inanmadım ama bende şimdilik iyi bir sonuç verdi .. Kullanmaya devam ediyorum .. 
Duştan sonra uygulama yapıyorum genelde .. Sabah akşam bana çok zor geliyor...Sizlerin vücut sıkılaşması ve selülit için önereceğiniz ürünler var mı ?

1 yorum:

Unknown dedi ki...

Your surgeon's skill can make all the difference between a good and an average result. Thus, although it is understandable that price is one of the considerations in your choice of surgeon, it is important to remember that the main consideration should be your surgeon's professional qualifications and experience.
thanks
SmitaSharma