29 Mayıs 2014 Perşembe

NUXE SUN Artık Türkiye'de ..

NUXE SUN İLE IŞILDAYIN!
Nuxe'ün Sun serisi ile ideal koruma, göz kamaştıran ışıltı...
NUXE'ün içeriğindeki su ve güneş çiçekleriyle ideal koruma, göz kamaştıran ışıltı sağlayan Sun serisi artık Türkiye'de...

Geçen günlerde düzenlediği lansmanla ürünlerini bizlere tanıttıı .. Nuxe Türkiye Genel Müdürü Frederick Carrera eşliğinde inanılmaz zevkli bir event gerçekleşti .. Bu arada Frederick inanılmaz sempatikliği ile gönülleri de fethetti :) 

Bitkisel içeriklerle zenginleştirilmiş, foto-yaşlanma karşıtı etkiye sahip Nuxe Sun serisi, kokusu ve dokusuyla sizlere kullanım keyfi sunacak.
Nuxe Sun serisinin içeriğinde, ciltteki nem kaybını önleyen su sümbülü, cildi güneşin ısıtıcı etkilerine karşı koruyan Kau Pe çiçeği, foto-yaşlanmaya karşı koruyan pirinç, biberiye ve pancardan elde edilen DNA prekürsörleri yer alıyor. Seride bulunan ürünler, tatlı portakal, tiare çiçeği ve vanilya kokularıyla da kullanım keyfi sunuyor.


Tam tarzımı buldum :) 


Güneş Koruyucu Yüz Kremi SPF 30 /SPF 50
Cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyan "Güneş Koruyucu Yüz Kremi SPF 30/SPF 50", içeriğindeki pirinç pudrası sayesinde cildinizin yağlanmasını engelliyor.Bronzlaştırıcı Yüz ve Vücut Yağı SPF 10
İçeriğindeki Macadamia, Shea ve ayçiçek yağları ile cildi besleyen "Bronzlaştırıcı Yüz ve Vücut Yağı SPF 10" ile cildinize kusursuz bir bronzluk sağlayabilirsiniz


Otobronzan Yüz Kremi...
İçeriğinde organik susam yağı, hindistan cevizi yağı ve bitkisel gliserin bulunan "Otobronzan Yüz Kremi"  hızlı bronzlaştırma etkisinin yanı sıra koruyucu ve nemlendirici özelliklere sahip. Cildin mükemmel, pürüzsüz bir görünüme kavuşması için kullanım öncesi peeling ve nemlendirme öneriliyor.
Otobronzan Vücut Kremi...
İçeriğinde inci taneleri, hindistan cevizi türevi ve bitkisel gliserin bulunan "Otobronzan Vücut Kremi" ile çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Güneş Sonrası Bakım Kremi
Fransa’daki rakipleri arasında 1 numara olan "Güneş Sonrası Bakım Kremi", içeriğindeki Kau Pe çiçeği ve su sümbülü ile güneşten ısınan cildi yatıştırarak nemlendiriyor.


Autobronzant Visage
Otobronzan Yüz Kremi
50 ml
65,00TL
Autobronzant Corps
Otobronzan Vücut Kremi
100 ml
70,00 TL
Huile Solaire SPF 10
Bronzlaştırıcı Yüz ve Vücut Yağı SPF 10
150 ml
70,00 TL
Spray Lacté SPF 20
Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF 20
150 ml
65,00 TL
Emulsion SPF 30
Güneş Koruyucu Yüz Kremi SPF 30
50 ml
60,00 TL
Emulsion SPF 50
Güneş Koruyucu Yüz Kremi SPF 50
50 ml
70,00 TL
Lait Fraicheur Après-Soleil
Güneş Sonrası Bakım Kremi
200 ml
55,00 TLfacebook/nuxeturkiye

instagram/nuxeturkiye

Ve tekrar HOŞGELDİN NUXE SUN :)
Yorum Gönder