7 Nisan 2014 Pazartesi

Golden Rose Matte Lipstick 18


Öncelikle gene uzun bir aradan sonra ''Merhaba'' İşim dolayısıyla boş vakit denilen kavramım olmadığından dolayı çok severek yaptığım blog yazma olayını rafa kaldırmak zorunda kalıyorum.. İşimi bilmeyenler için Make Up Artist olarak genelde setlerdeyim.. Set çalışma sisteminin ne kadar yoğun ve yorucu olduğunu bilirsiniz.. O yüzden tek boş vaktimde uyumakla haşır neşir oluyorum.. 

Velhasıl gelelim konumuza kırmızı ruj denince bende akan sular durur.. Kırmızı ve mat OoOoopsss durunn orda o benim rujum işte.. 
Ve bir kadına da en çok yakıştırdığım renk ve yapıdır ..

İster dudağınız ince ister kalın olsun hiç farketmez güzel durmayacağı ten ve dudak tanımıyorum.. 

Golden Rose Matte Lipstick serisinin 18 numarasıda işte böyle bir renk.. 
Mat rujlarda ki en büyük sıkıntı dudakta en ufak bir pütürdü bile olsa anında ortaya çıkarıyor.. O yüzden mat rujları sürmeden önce dudağınıza mutlaka peeling yapın bunu dişlerinizi fırçalarken bile fırçanızı dudağınıza da uygulayarak yapabilirsiniz... 

Ve kırmızı ruj için özellikle mutlaka dudak kalemi kullanın.. 
Birde dudak içine doğru da rujunuzu uygulayın çünkü ağzınızı açtığınızda kendi dudak renginiz ortaya çıkacağından dolayı hoş bir görüntü oluşmuyor.. 


Rujun düzgün durması için dudak kalemini uyguladıktan sonra tamponlayarak uyguladım ruju.. Benim dudaklarımda o kadar sorun olmamasına rağmen bile çok yakın çekim olduğu için pütürlüğü görebilirsiniz.. Rujun yapısını da beğendim.. Rahatsız edici bir kokusuda yok .. O yüzden tavsiye ederim.. 

2 yorum:

uğurböceği dedi ki...

Bu rujla hangi kalemi kullandınız acaba.

Unknown dedi ki...

MAC Redd cnm