29 Nisan 2014 Salı

AVON Solutions Balanced+Matte Cilt Bakım Serisi


Avon Solutions Balanced karma ve yağlı ciltler için üretilmiş serisi..
4 üründen oluşmakta bu seri .. 
*Temizleme Köpüğü
*Tonik
*Gündüz Kremi 
*Gece Kremi Köpük Temizleyici :  En sevdiğim temizleme şeklidir .. Ben yüzümü mutlaka yıkayarak temizlerim.. Cildim karma olduğundan bu şekilde temizlemek yanak bölgemi tamamen kurutup gerebiliyor.. O yüzden mutlaka sonrasında nemlendiriyorum.. Bu serinin en güzel ürünü bence temizleyicisi.. 

Tonik : Köpük temizleyiciyle temizledikten sonra kalan kalıntılardan muntazam bir şekilde arındıyor.. Temizleme grubunun kokusu da beni mest etti.. Aroma terapi olayını sevdiğim için temizlerken güzel bir haz veriyor.. Gözenek görünümünü sıkılaştırma etkisininde var olduğunu belirtmiş ama şu ana kadar öyle bir şey gözlemlemedim daha belki ilerleyen günlerde olabilir..Gece Ve Gündüz Kremi : 

Kremleri daha kullanamadım ama kendi sayfasında belirttiği özellikleri sizin için buraya copy pasteledim.. 
Tek dikkatimi çeken  gündüz kreminin tok bir yapıda oluşu gece kreminin ise jel yapıda oluşu.. 
Balanced Matte Serisi, üzüm kök hücresi kullanılarak geliştirilmiş formülü ile cilt hücrelerinin fazla yağ üretimini minimuma indirmeye yardımcı olur ve cildinize doğal nemini geri kazandırır. Gözle görülen sonuç: cildinizdeki parlama görüntüsünü 12 saate kadar engeller.*
Her sabah Mat Görünüm Veren Gündüz Kremi SPF15, her gece Cilt Dengeleyici Jel Gece Kremi’ni yüz ve boyun bölgenize nazik hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Gündüz Kremi ile yağ üretimini minimuma indirecek, gece kremi ile daha mat bir cilt görünümüne kavuşacaksınız.
Hiç yorum yok: