19 Eylül 2013 Perşembe

NUXE Nuxellence Jeunesse Anti Aging Cilt Bakım Kremi


Bu resmi koyduktan sonra sehpanın üzerinde ki toz dikkatimi çekti .. Valla pis değilim :) Sadece camlar 7/24 açık ben napimmmmmm :) 

Neyse konuya dönüş yapim ..

NUXE Nuxellence benim kullanıp bitirdiğim bir ürün.. Bu tarz global bakım sağlayan ürünleri senede 1 kere kullanıyorum.. Çizgi bakımı için güzel sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.

Benim yılda 1 kere kullanmamın sebebi ise 30 yaşında olduğum için bu kadar yoğun bakım sağlayan bir ürün şu an cildime yeterliliğinden fazla geliyor.. Ve bende bunu kür şeklinde kullanıyorum.. Bir nevi önlem alıyorum yani.. 

Kullandığım ilk hafta cildimde dolgunlaşma gördüm ve benden o an notunu aldı. Cildin rengini eşitleyerek aydınlık vermesini sağlıyor... 

10 patente sahip olan bu ürün benden 10/10 puan aldı..


Pompalı şişeler her daim favorimdir.. Hijyen açısından...


Yoğunlaştırılmış doğal içeriği ( passiflore çiçeği, sığırdili, gelincik, hiyalüronik asit, calendula yaprakları,galanga ) ile cilde enerji verir, aynı zamanda ciltteki kırışıklık ve ince çizgilere etki ederek cildin diri görünmesine ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.

1 yorum:

keskin makas dedi ki...

bu ürünü nereden temin edebiliriz fiyatı ne kadar ben genellikle sebamed kullanıyorum ciltim çok kuru yaş 35 banada faydası olurmu acaba...