1 Mart 2015 Pazar

3 Dakikada Ovalamadan Peeling / La Prairie Cellular 3 Minute Peel

Spesifik ürünleri ne kadar sevdiğimi bilirsiniz .. La Prairie Cellular 3 Minute Peel ise benim 3 senedir severek kullandığım peelinglerimden biri o yüzden bu yazıyı tekrardan Edit'liyorum.İçerisinde ki Salisilik Asit ve Karışık Meyve Asitleri cildin arınma aşamasında canlandırırken ,genişleyen gözenekleri sıkılaştırır ve cildin dokusunu yenilemeye yardımcı oluyor..

Ciddi anlamda derinlemesine temizlik sağlayan bir ürün aynı zamanda azalan kolejen seviyesini yükselterek elastikiyet kaybını da önlüyor.. Ben bu ürünü ayda 2 kere kullanıyorum .. Kullandığım gün kesinlikle başka maske yapmıyorum sadece serum ve nemlendiricimi uyguluyorum..

Kullanımı ;

Fırça aplikatörü ile göz çevresi hariç yüzünüzün tamamına uygulayın boyun bölgenize de uygulayabilirsiniz.. 3 dk.bekletip bol su ile durulayın.. 
Aman diyorum 3 dk. geçirmeyin maksimum 4 dk. olabilir ama sakın fazla tutmayın.. AHA asitleri içerdiğinden ciltte istediğiniz sonucu elde edeyim derken bir enkazla karşılaşabilirsiniz.. Bu tarz ürünler kuvvetli olduğu için süreç ve kullanımlara çok dikkat etmemiz gerekiyor. 


 Hafif jölemsi bir yapısı var ve partikül bulunmuyor içinde .. Eğer varsa da ben kesinlikle hissetmedim ..Cilde ilk uygulandığında hafif bir yanma hissi oluyor ve yıkadıktan sonra kızarıklık oluşturabiliyor ama 2 saat içinde geçiyor.. 
Fiyat olarak pahalı bir ürün fakat vaadlerini yerine getirdiği için benim 2.kavanoza geçmeme neden olan bir ürün oldu .. 1 kavanozunu 1,5 sene kullandım .. 


Perakende Satış Fiyatı :  585 TL 


Hiç yorum yok: