15 Temmuz 2013 Pazartesi

WELLMAXX Hyaluron Ürünleri ve Şartsız Size Hediyem :)


Wellmaxx içeriğinde hyaluronik asit kullanılan oldukça güçlü bir cilt bakımı markası olmakla beraber Ünlü Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof.Dr Thomas J Galla tarafından önerilmektedir.. 

Alman menşeli bu ürünle 5 gün önce tanıştım ve ampulleri kullanmaya başladığım andan itibaren cildimdeki farkı hissedebildim.. 

Wellmaxx hyaluron anti-age day&night skin optimizer concentrate ampuller sabah ve akşam kullanılabilen özel bakım ürünü.. Ben bunu kür olarak kullandım.. Arada böyle kuvvetli ürünleri kullanıp cildi yenileyebiliyorsunuz... Tabii sadece kür olarak değil günlük rutin olarak da kullanabilirsiniz.. 

Kozmetik bakım ürünlerinde  Hyaluronik asit : 

Artan yaş ile cilt tonunu ve elastikiyetini kaybeder. Bu koyu lekeler, cilt kalınlığı kaybı, kuruluk, kırmızı damarlar ve kırışıklıklar gibi belirtiler ortaya çıkabilir. Zaten var olan kırışıklıkları düzeltmek ve paralel olarak gelişen yeni kırışıklıkları önlemek için önemlidir.

Hyaluronik Asit - sağlıklı, pürüzsüz bir cilt için güç nem!

Cildimiz zamanla nem daha az koruyabilirsiniz. Doğal Hyaluronanteil düşer. Cildin esnekliği azaltır. İlk çizgi ve kırışıklıklar ortaya çıkar.


Diyeceğim şu ki ;

Ürün etkisini çok net bir şekilde gösterdi.. Ürün kullanım yaşı olarak soracak olursanız şunu üstüne basa basa vurgulamam lazım ciltte yaş yoktur cilt yaşı vardır.. 
Yani siz 25 yaşında olabilirsiniz ama cilt 20 yaş da olabilir 35 yaşında da.. O yüzden cildimizin dış faktör ve genetik yapısından dolayı kullanacağınız ürünleri normal yaş sınırlamasına göre tercih etmeyin.. 


VE GELELİİİMMM SİZE HEDİYEMM :)

WELLMAXX anti-age day&nıght absolute rich cream 


Çok kuru ciltler için gece ve gündüz yoğun nem depolayan kreminin içerisinde.. 

  • Hyaluronik asit
  • Hidrolik sistem Aquaxyl ®
  • Anti-aging özü Proteasyl ®
  • Shea Yağı
  • Macadamia fındık yağı
  • Jojoba yağı
  • Vitamin E asetat
  • Gliserol, bitkisel

bulunmaktadır.. 

Bu mükemmel ürünün gece ve gündüz kremini sizlere hediye edeceğim ..
Sadece yorum bırakmanız yeterli olucak.. 

21 Temmuz 2013 tarihine kadar yorumlarınızı bırakmayı unutmayın değerlilerim :)                                                                                                                                                        * Basın ürünüdür. Kişisel yorumlarımı içerir.
Yorum Gönder