17 Temmuz 2013 Çarşamba

CYRÊNE Argan Yağı ve Aloe Vera Yüz Bakım Toniği Şartsız Hediye :)


Yaklaşık 2 senedir Argan Yağını düzenli olarak kullanıyorum.. Saçlarımı yıkadıktan sonra , Solaryuma girerken , Nemlendiricilerimi kullanırken hep yanımda :) 

CYRÊNE Argan Yağı ise daha bir yoğun bunu özellikle nemlendiricilerimin içine ve saçıma kullandım ..Gayet başarılı .. 
İçerisinde hiçbir katkı maddesi , ayçiçek yağı ,esans , paraben , silikon , zeytinyağı ve diğer ucuz yağ ve bileşenler içermiyor.. 

Kullanımdan sonra farkı hemen görebiliyorsunuz..Argan yağı doymamış yağ asitleri oranı açısından en zengin yağlardan biridir.. Bu özelliği sayesinde cilt ve saçlarınızda gün boyu nemi hapsederek yumuşak ve esnekliğini arttırmakta oldukça etkilidir. Argan yağındaki yüksek ordan linoleil asit içeriği hücre yenileyici özelliğini katar.. 
Argan Yağı Nasıl Kullanılır ? 

Saçlarımızı yıkadıktan sonra 4-5 damla avucumuza alarak ısıtıyoruz ve saçları öne doğru atarak uçlarına iki elimizle yediriyoruz..Elimizde kalanını da saç ortalarına doğru yediriyoruz.. 

Yüz kullanımında ise .. Kullandığımız nemlendiriciyi avucumuza koyduktan sonra 1-2 damla argan yağı ilave edip avucumuzda ısıtıp yüzümüze uyguluyoruz.. 

CYRÊNE Aloe Vera Yüz Bakım Toniği yağlı cildime iyi gelen toniklerden biri olarak vazgeçilmezler arasına girdi..Yanlız sürerken tendürdiyot kokusu gibi bir kokusu var beni rahatsız etmedi aksine tamamen doğal olduğuna dair bir kat daha güvenim arttı.. 

Kullanımından bir süre sonra gözeneklerimin sıkılaştığını hissettim... 

Paraben ve Alkol içermiyor.. 

Aynı zamanda güneş yanıklarında cildi ve vücudu yatıştırmak içinde kullanılabilir.. Veeee TATATATTAMMMM SİZE DE BU 2 ÜRÜNDEN HEDİYE ...

24 Temmuz 2013 tarihine kadar yorum bırakan değerlilerimin arasında çekilişle kazanan 1 kişiye 2 üründe hediye olarak gidecek ...

Sadece yorum bırakmanız yeterli :) 


                                                                                        *Basın ürünüdür kişişel yorumlarımı içerir..

Yorum Gönder