5 Şubat 2013 Salı

La Colline Cilt Bakımı Partisi
Geçtiğimiz hafta Tekin Acar Cosmetics Bağdat Caddesinde süper bir cilt bakımı partisi vardı :) 

İsviçre'nin güçlü cilt bakımı markası La Colline ile davete katılan konukları 45 dakika boyunca özel bir cilt bakımı uygulandı..

Öncelikle bu markaya yabancı olduğumuz için markayı tanıyalım biraz..

La Colline el değmemiş doğası ile dğnyaca tanınan Leman Gölü kıyısındaki büyüleyici bir bölgenin kalbinde doğmuş bir İsviçre markasıdır.La Colline Hücresel Araştırma Laboratuarları 1997'de bu nadir saflıktaki ,kirlilikten arınmış çevre içinde kurulmuştur.Markanın doğum yeri Sion ,iki tepe arasında bulunan bir kasabada ('collines'Türkçe tepe anlamında) değişmeyen gücün sembolü olarak konumlandırılmıştır.
La Colline bugün ,İsviçre saat endüstrisi gibi bir çok yönden teknik uzmanlık belgeleri ile kombine edilmiş yüksek kaliteli ürünlere sahip ödüllü bir cilt bakımı markasıdır.La Colline'i gerçekte bir cilt bakım markası yapan geleneksel Asya yöntemlerinin kültürler arası bir yaklaşımından esinlenerek enstitü tedavilerinin mükemmeliğini sunmasıdır..
Güvenilir ve etkileyici özelliğiyle dünyada 25 ülkede bulunmaktadır.La Colline keşfedildiği günden bu yana hücresel yaşlanmanın etkileriyle mücadele etmek için çabalamıştır.Her kişinin cilt bakımı ihtiyacına göre uyarlanmış,kapsamlı bir ürün alanına sahip eşsiz işlem protokolleri geliştirmiştir.Evet markanın tarihçesi böyle.. Bundan da anlayacağımız gibi çok güçlü bir marka ve bu gücünü cilde olduğu gibi yansıtıyor..Uygulanan Vital Eye Mask ,Nemlendirici Mask , Kolojen etkisi yüksek olan Skin ology mask sayesinde ciltler parıl parıl oldu ...
Benim için özel bir ürün varsa içerisinde diğer markalarda olmayan Eye Maskesidir.. İlk uygulandığı anda bile etkisini anında gösteren bir maske daha keşfetmedim.. Ve böyle bir maskenin diğer markalarda bulunmamasıdır.
Skin ology kür maskesi ile de cilde saf kolojen vererek cildi dolgunlaştırmanın yanı sıra cilde gerekli olan nem ve ışıltıyı geri almasını sağlar.. Çizgi görünümü anında azaltıyor.. 
Nemlendirici Maskesiyle de inanılmaz cilde su depoloyarak gerekli olan nemi anında kazandırması .. 

Bu 3 ürün benim TOP 3'üm.. 

Tabii bunların yanında inanılmaz vücut ürünleri ve erkek bakım ürünleri de var.. Bugünde beni yanlız bırakmayan Chunli yani Buse'm :) 


Ve tabii süper ekip karşınızda.. Sizinde yolunuz Tekin Acar Cosmetics'lere düştüğü anda bu markayı mutlaka inceleyin ve deneyin..

Hiç yorum yok: