25 Aralık 2012 Salı

DARPHIN MELAPERFECT Anti Dark Spots Correcting Fondöten


Anında kapatıcılık uzun süre kalıcılık özellikleri ile lekelere uzun süreli çözüm sunan Melaperfect Foundation  tartışılmaz bir cilt lüksü!

Darphin, 1958 yılından beri 55 yıllık profesyonel cilt bakım deneyimini cilt makyajı olarak kabul ettiğimiz Melaperfect fondötenleri ile genişletiyor. Etkili leke serumu Melaperfect ile aynı teknoloji (Melasystem) ve içeriğin kullanıldığı Melaperfect Fondötenleri, leke ve ton farklılığını anında kapatırken uzun vadede lekelerde iyileşmeye yardımcı oluyor. Melaperfect leke serumu ile bir ikili oluşturan bakım, leke veya ton farklılıkları yaşayan ciltler için ideal.
Fondötenin kalitesi ve içerikleri cildimizde yarattığı etkinin olumlu ya da olumsuz olduğunu belirliyor. Melaperfect fondöten cilde nefes aldıran ve hatta nemlendiren ve SPF 15 koruma sağlayan içerikleri ile cildi dış etkenlere ve güneşe karşı koruyor. 
İçerikler: Aktif içeriklerin %32 si doğal.
Murumuru Yağı cildi besler ve nemlendirir.
Zerdeçal ve Kantaron Özü gibi çok güçlü anti-oksidanların kombinasyonu etkili biçimde melanosomlardaki melanin birikimini önler.
Trametes özü görünür şekilde pigment kümelerini mikro-partiküllere ayırarak cildin fazla melaninini azaltma yeteneğini arttırır...Gelelim ürün hakkında benim şahsi yorumuma .. 
İncecik yapısı olmasına rağmen güzel bir kapatıcılık sağlıyor.. 

Ciltteki melanin pigmentlerinin yüzeye çıkmasını engelliyor.. Melanin ne derseniz ? Cildin epidermis tabakasında bulunan kahverengi pigmentlerdir.. Bazı ciltlerde çabucak dermis tabakasına çıkarak ciltte kahverengi lekeler oluşturur.. 


Cilde berrak bir duruş sağlıyor.. Ve ciltte kalma süresi ise baya uzun.. Ben sabah sürdüğümde akşam hala daha yüzümde olduğunu ve parlama yapmadığını hissettim.. 

Hiç yorum yok: