11 Aralık 2012 Salı

Club Peb ile DARPHIN Gecemiz ..


Geçen gün Darphin'in Maslak Sheraton Club Peb ile lansman gecesindeydik...
Darphin markası Fransız cilt bakım otoritesi Pierre Darphin 1958 yılında kadının güzelliğinin sadece cildinin ve fiziğinin nasıl göründüğü ile ilgili değil , aynı zamanda kendinin nasıl hissettiği ile de ilgili olduğunun bilinciyle Paris'te ilk elit Güzellik Enstitüsü'nü kurmuştur.Pierre Darphin'in güzellik yaklaşımı aynı zamanda Darphin markasının misyonunu oluşturmaktadır.Bugün DARPHIN 'in cilt bakımı yaklaşımı , bitki özleri ve botanik aromalar kullanarak eşsiz ve lüks cilt bakımı yaratma felsefesine dayanmaktadır.

 
Ben Darphin'le bundan 8 yıl önce Yeşil kil maskesiyle tanışmıştım ve o zamandan beri bu marka aklımda epeycene bir yer edinmişti...
Darphin eczane markasıdır ...Bizim bıcırık Chunli bulduğu yere çöreklendi :) 


O gün kahvaltı bile yapmadığımdan bu güzelim yiyecekleri hoppppp diye mideye indirdikten sonra 3 gündür Dukan diyetiyle başbaşayım :)Club Peb'te hamamdan terapi odalarına , bir sürü masaj çeşidinden spor salonuna ve kafesine kadar bir sürü aktivitesi olan Hülya Avşar'ın bizlere sunduğu özel Fitness&Spa merkezi.. 
Hülya Avşar'ı böyle güzel bir yer açtığı için tebrik ediyorum.. 
Herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüş..Ve DARPHIN güzel sürprizleriyle bizi uğurladı... 

Emeklerinden dolayı Begüm hanım , Tural hanım ve ismini unuttuğum bu geceyi hazırlamakta emekleri olan herkese teşekkürler..

Hiç yorum yok: