12 Kasım 2012 Pazartesi

Eye Slices Bakım Yapan Göz Pedleri ve Şartsız Hediye..


Zamanımızın en büyük sorunlarından biri de gözlerimiz..Çünkü ya bilgisayardı, el işiydi,TV hepsi gözlerimizin daha fazla yorulmasını ve bunun geri dönüşümü olarak halkalanma,morluk,kırışıklık ve  torbalanma olarak bize bir güzel geri dönüşüm yapıyor.. 

Bunun için yeni yeni ürünler geliştiriliyor her gün.. 
Geçenlerde LilaKutu sayesinde elime ulaşan Eye Slicez göz pedlerini deneme fırsatı buldum ve şu an piyasadaki diğer göz pedleri ciddi anlamda fark attı.. 
5 dk kullanmamın karşılığında göz çevrem rahatladı , kızarıklıklarım gitti . Ve en güzeli de ciddi anlamda rahatladığını  hissettim.. 

Eğer sizinde göz çevrenizde  morluk,kızarıklık,kırışıklık ve yorgunluk varsa  Eye Slices Göz Pedlerini denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum..


Özellikle SPA'lar ve profesyonel güzellik salonları için, aydınlatma, siyah halkalar, yorgunluk, kızarıklık ve kırışıklığa karşı hepsi bir arada bir üründür. Tek kullanımda dolaşım sistemini etkilemesiyle ve içerdiği %20 aktif içeriklerle etkisi kullanılır kullanılmaz gözle görülür. Dünya çapında en iyi SPA'lar da satılır. Doğal, zararlı madde içermeyen içeriklerle üretilmiştir.

Nasıl kullanacağımıza gelince ;

Eyeslices'ı her yerde ve her zaman uygulayabilirsiniz. Cildinizi temizleyin ve kurulayın. Eyeslice'ı paketinden çıkarın. Islaklığını arttırmak için elinizle hafifçe bastırın, kapalı gözlerinizin üzerine yerleştirin, ürünü yumuşakça göz çevrenize bastırın. Sorunun yoğunluğuna göre, 5-10 dakika boyunca gözlerinizde bırakın ve rahatlayın. Sonrasında eyeslice'ı kutusuna koyun ve ağzını kapatın. Gerekiyorsa nemli bir bezle fazlalığı alabilirsiniz. Orjinal paketinde saklanması halinde 10 kereye kadar tekrar kullanılabilir. Sonrasında ihtiyaç duyulursa nemlendirici uygulayın.

Ayşe Nur YAZICI'nın bu Eye Slices pedler için çok güzel bir videosu var. Ve tabii bir okuyucuma hediye edeceğim :) .. O yüzden yorumlarınızı bekliyorum.. 15-11-2012 tarihine kadar yorumlarınızı bırakmayı unutmayın .. 
Yorum Gönder