1 Ekim 2012 Pazartesi

NUSKIN Galvanic Spa II ve Ürünleri..


Size muhteşem bir aileden bahsetmek istiyorum.
NUSKIN yüz ve saç bakım aleti ve ürünleriyle beraber vazgeçilmeziniz olacak..

NaPCA Moisture Mist

Saç, yüz ve vücut için nemlendirici buhar

Dışarıda ve meşgul olduğunuzda, bir kolay püskürtmeyle cildinize nemlendirici bakım uyguladığınızı bilmek güzeldir. Moisture Spray, cildinize yenilenme hissi verir.

Creamy Cleansing 

Bu yumuşak, sabunsuz temizleyici soya lipitleriyle formüle edilmiştir, cildin doğal nem bariyerini bozmadan cildi temizler.Celltrex Ultra Recovery Fluid 


Besleyici hafif serum günlük, antioksidan koruma sağlayarak cildin yumuşak, sıkı ve sağlıklı olmasını sağlar.

Cildinize ideal pH’ını kazandırır, cildi nemlendirilmeye ve beslenmeye hazırlar.
Night Supply Nourishing Krem

Çok zengin, ipeksi krem cilde esneklik ve elastiklik kazandırarak cildin geceleri yenilenmesini sağlar.

Fosfatidilkolin, Asya ve Polinezya halkının besin kaynağı olan eşsiz bir soya malzemesi olup cildin doğal koruyucu bariyerin yenilemeye ve hücre zarlarını güçlendirmeye yardım eder. 

Moisture Restore Day Protective SPF15 Losyon

Bu yüksek performans gösteren losyon cildi her gün, gün boyu nemlendirir, korur, cilde canlı ve sağlıklı bir görünüş kazandırır.Yüz ütüsü olarak tabir ettiğimiz bu alet cildiniz ve saçınızda çığır açıyor.. 

Kendi kendine programlanabilen patentli galvanik akımları kullanan bu spa sisteminin; yüz, saç derisi ve vücut için olmak üzere dört adet değiştirilebilir iletken başlığı mevcuttur. Daha büyük ve daha parlak bir ekrana sahip olması, sezgisel ve kolay kullanılabilirliği ve ayrıca geliştirilmiş ergonomik özellikleri ile evinizde kolay ve etkili bir spa bakımı uygulamanıza olanak sağlar.

ageLOC® Yüz İletkeni, Nu Skin Galvanic Spa System™ Yüz Jelleri ile birlikte kullanıldığında etkisini daha iyi gösteren bu yeni cihaz, bir önceki cihaza kıyasla, ageLOC® bileşenlerinin cilde beş kat daha fazla nüfuz edilmesini sağlar.

  • Yüz İletkeni-geniş, oluklu yüzey alanı  sayesinde ürünü sürekli cildinizde temas halinde tutar böylece ageLOC® bileşenlerinin cildinize beş kat daha fazla nüfuz etmesini sağlar.
  • Saç Derisi İletkeni-bu tarak tipi iletken, saçta kolayca hareket eder ve bakım ürününün faydalarını saç ve saç köklerine ulaştırmak için saç dipleriyle yakın temas halinde tutar.
  • Vücut İletkeni- üç yuvarlak yumru, temas yüzeyini genişleterek daha çok alanı kapsar ve daha iyi bir masaj etkinliği sağlar.
  • Odak Bölgesi İletkeni-bu düz, pürüzsüz, oval biçimli iletken, göz ve ağız çevresi gibi küçük odak bölgelerini hedefleyen daha yoğun bir bakım sağlamak için idealdir.Hiç yorum yok: