26 Eylül 2012 Çarşamba

Yeni Bitenler...


Ürünler bitince bir ben mi sevindirik oluyorum anlamış değilim :) 

1-SEPHORA SUPREME Yüz Temizleyici : Köpük temizleyicilere bayılıyorum ..Bu ürünü de severek kullandım.. 

2-YVES ROCHER HYDRA SPECİFİC Yüz Temizleyici : Muhteşem ötesi bir temizleyici makyajımı kolaylıkla çıkarmasının yanında  cildimi kurutmuyor ve tabi köpük oluşu ile devamlı kullanacağım bir temizleyicim.

3-CLINIQUE Rinse Off Göz Temizleyici : Lancoma bi facil kadar iyi değil ama ona yakın diyebilirim.Biraz gözümü acıttı kullandıktan sonra.. 

4-AGANT PROVOCATEUR Maitresse Parfüm : Muhteşem bir parfüm egzotik ve kalıcı.. Fotoğraftada gördüğünüz gibi yedeklemedeki hemen yerini aldı sol köşede :) Bu 2.bitirdiğim şişe.. 

5-CHANEL Vitalimuere Aqua Fondöten : Cildimde sorun olmadığı zaman zevkle kullandığım bir fondöten ince yapısı ile ciltte varla yok arasında..

6-La Prairie Cellular Pudra : En çok sevdiğim pudram diyebilirim.. Fondöten kullanımına gerek duymadan      cildi çok güzel kapatarak mat bir duruş elde ediyorum..

5-Burberry Sheer Pudra : Kapatıcı özelliği yüksek bir pudra ama çok çabuk bitiyor .. Evet çok güzel ama pahalı maalesef o yüzden diğer pudralara şans tanıyorum.. Ama gene de aklımın bir köşesinde olucak olan pudra olarak kalıcak :)


Yorum Gönder