27 Temmuz 2012 Cuma

Lush’ın Taze El Yapımı Renkli Kozmetik Koleksiyonu ''Emotional Brilliance''

21 Temmuz’da tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de, Lush’ın ilk taze el yapımı renkli kozmetik koleksiyonu “Emotional Brilliance” sizlerle buluştu. Renklerin, insan duygu ve düşüncelerini değiştirebileceği  inancı etrafında oluşturulan koleksiyon,  kullanıcıların duygu durumlarını ifade eden renkler ile kelimeler arasında bağlantı kurarak, hissettikleri duyguyu giymelerine aracılık edecektir.LİKİT RUJLARFormülleri patentli likit rujlar; jojoba yağı, candelila ve gül mumundan oluşan ve yumuşacık yapan bir tabandan oluşuyor. Bu içerik demeti cildi pürüzsüzleştirirken aynı zamanda pigmentleri de çok güzel taşır. Dudakları derinlemesine nemlendirirken arzuladığımız renk göz kamaştırıcı şekilde dudağınızdaki yerini alır.EYELINERS


Emotional Brilliance koleksiyonu likit eyelinerları, iki farklı bazdan oluşuyor. Bağımsız ve Fantezi sürüldüğünde hemen kuruyan, güçlü formülü sayesinde dağıtılması kolay olmayan ve hemen çıkmayan eyelinerlar olma özelliğine sahipler. İçeriğinde, göz sağlığı için oldukça faydalı Eye bright özü bulunuyor.
Diğer eyelinerlar ise krem göz farları ile aynı baza sahiptirler. Bu yüzden sürüldüğünde hemen kurumaz ve dağıtarak far gibi kullanılabilir.
KREM GÖZ FARLARI

Krem göz farları, kalın, renkli ya da daha az dramatik bakışlar için dağıtılarak kullanılabilir. Temelindeki sakinleştirici gül yaprakları , yumuşatan badem, cupuacu ve jojoba yağları ile en hassas bölge olan göz çevresi için çok uygundur. İçeriğindeki gliserin , bağdem yağı renklerin göz kapağı üstünde dağılımını kolaylaştırır.


EYESRIGHT MASCARA


Sade , güzel ve oldukça nazik olan göz maskarası çok hassas olduğu söylenen gözlerde bile rahatça kullanılabilir. İçerisinde sadece bir adet koruyucu bulunur ve bu nedenle gözlerde herhangi bir rahatsızlık yapmaz. Genellikle mascaralarda 4-6 farklı koruyucu vardır. Besleyici buğday çimi Eyes Right maskaranın ana içeriğini oluşturmaktadır. Japon ve Carnauba mumları, maskaranın kirpiklere yerleşmesini sağlayıp dağılmasını engellerken, içerdiği vitamin ve mineraller kirpikleri besler, nemli kalmasını sağlar. Bugüne dek maskara kullanamayan hassas gözlerin mutlaka denemesi gereken koleksiyonun taze ve el yapımı maskarasıdır .

Emotional Brilliance  BUĞULU YÜZ PUDRASI

Tüm cilt tipleri için sade, buğulu, ışığı harika yansıtan yüz pudrası. Mat bir görünüm için fondotenin üstüne kullanılabileceği gibi, daha doğal bir görünüm için tek başına ya da eyeliner’ın kalıcığını daha fazla arttırmak için göz kapaklarında da kullanılabilir. İçerdiği zengin jojoba yağı ile göz çevrenizi nemlendirir, besler ve pigmentlerin pürüzsüz gözükmesini sağlar.

MAKYAJ BAZLARI VE FONDOTENLER

Charisma altın renklerinin karışımından oluşan ve makyaj altına daha sıcak bir duruş için uygulanabilen vegan,yulaf ezmesi ve kakao yağı içerikli cilt renklendiri olma özelliğine sahip. Koyu tenlerde naturel görüntü kazanırken, daha açık tenler için müthiş bronzlaştırıcı etkisi bulunuyor. Feeling younger, ‘sihirli portakal’ içeriği ile cildin daha parlak ve genç durmasını sağlar. Göz çevresindeki koyu halkaları minimize eder. Yüzünüzde ya da gözünüzde aydınlatıcı olarak çekici bir parlaklık vermesi için birden farklı yöntem ile kullanabilirsiniz.


Emotional Brilliance Koleksiyonu, mağazalar içerisine kurulan platform üzerinde müşterilerle oyun oynanarak servis edilecektir. Bu oyunun tek kuralı var; baktıkları anda gözlerine çarpan ilk üç rengi seçmeleri. Favori renkleri ya da kıyafetlerine uyumlu olanı değil, sadece o an kendilerini çeken renkleri söylemeleri. Seçtikleri ilk renk o anda sahip oldukları GÜÇLERİNİ ya da ZAYIFLIKLARINI sembolize ederken; ikinci tercihleri ise BİLİNÇALTLARININsahip olmak istediği şeyi temsil eder; Sahip olmayı düşledikleri ya da sahip olduklariı YETENEK ise üçüncü tercihlerini oluşturuyor. Bu da bilinçaltının ihtiyacını duyduğu şeyi elde etmek için kullanması gereken özelliktir.

Açıkcası denemek için sabırsızlanıyorum :) 

 

Hiç yorum yok: