29 Mayıs 2012 Salı

Yeni Bitenler


NUDE İnce telli ve Yağlı Saçlar İçin Şampuan : Bu şampuanın saçımda etkisini gösterdiği yumuşaklığa ve kokusuna bayıldım.. Tekrar kullanır mıyım ? Evet.
.
BOBBI BROWN OIL FREE Fondöten : İlk başlarda bu fondötenle anlaşamamıştık.. Cildimi pütür pütür yapmıştı hep.. Sonrasında cildimde değişiklikler oldukça fondöteni tekrar deneyeyim derken 4.kutuyu da bitirdim.. Ben 187 Nolu fırça ile uyguluyorum ..Ya da Islak süngerle.. 

Chopard WISH Magical Night Parfüm : Hiç bir zaman vazgeçmeyeceğim yegane parfümlerden biri de wısh'tir..
Magical Nıght olanı maalesef üzülerek bitirdim.Magical Nıght normaline göre daha yoğun esanslı .. ama kalıcılık olarak ikiside aynı.. 

LIVE CLEAN 2'si 1 arada Green Earth Şampuan : Benim saçıma 2 si 1 arada formülleri pek iyi gelmediğinden bu seriyi değilde diğer serilerinden deneyeceğim.. 

Murad Acne Spot Treatment : Kesinlikle akneli ciltlerin kullanacağı bir ürün.. Akşam yatmadan uyguladığınızda sabah sivilcenin aktifliğinden eser kalmadığını görüceksiniz. Tekrar tekrar kullanıyorum :) 

Benefit Girl Meets Pearl : Ciltte istenildiği gibi kullanılabilen aydınlık ve ıslak görünüm veren bu ürüne bayılıyorum.. Bronz tenler tek başına kullanabilir ama benim gibi süt tenliler makyaj esnasında kullanırlarsa daha hoş bir görüntü elde ederler.. Özellikle göz çukur altımdan şakak kısmıma doğru ve burun üstüme kullandım.. Perfect :) 

Inglot Dry & Shine : Anında ojem kurusun diyorsanız kesinlikle bu ürünü öneririm.. Son damlasına kadar da kullanma imkanınız var.. Shine kısmı pek yok ama hiç sorun değil.. 


4 yorum:

chunlibeauty dedi ki...

oh maşallah yerine yenileri gelsin :)

NİLAY (nilmoon) dedi ki...

bitenler postu, yaşasın !
inglot oje kurutucu, alınacak !

Unknown dedi ki...

gelsin gelsin :)

Unknown dedi ki...

haha :) evet gerçekten hakkını veriyor.. Bundan sonra bol bol yayınlarım bitenleri ..