2 Mayıs 2012 Çarşamba

Neştersiz Güzelliğin yeni adı BEAUTY FACE Artık Türkiye'de !!!HOLLYWOOD STARLARININ GENÇLİK SIRRI “THE LİFT” ARTIK TÜRKİYE’DE…

Yıllardır Hollywood starlarının kullandığı ve "10 uygulamada 10 yaş gençleştirme" sloganıyla piyasada adını duyuran "The Lift" isimli maske şimdiden dizi-film setleri ve make-up uzmanlarının odağı haline geldi. Ünlülerin profesyonel makyaj uzmanı Derya Ergün, bir süredir dünya starları arasında çokça tercih edilen "Neştersiz Gençleştirme Teknolojisi” The Lift maskeyi tanıttı. Dünyada Kate Moss, Madonna, Cindy Crawford gibi starların kullandığı maskeyi, Nurgül Yeşilçay, Başak Köklükaya gibi ünlülere uygulayan Ergün, son derece olumlu sonuçlar aldığını söyledi. 

Derya Ergün The Lift maske ile ilgili, “Cildinizi gerdirir ve sıklaştırıp, kırışıklıkları giderirken aynı zamanda cildinizi nemlendirir, yüz hatlarınızı belirginleştirir, yumuşatır. İlk kullanımdan itibaren cildinizi şaşırtıcı bir görünüme kavuşturur, yüz hatlarınızın gerilmesini sağlar ve böylece çok genç bir görünüm kazanırsınız. Makyaj öncesi yıldızların ve mankenlerin kullandığı, çekiciliklerinin altında yatan güzellik sırrıdır. Cildiniz anında güzelleşir, parlar ve aynı zamanda gençleşir; taze bir görünüme kavuşursunuz. Bütün bu özelliklerin yanı sıra kaş kaldırma, akneleri silme gibi özellikleri de mevcuttur.”  dedi. 

Bir defa kullanmakla sizi yıllarca daha genç gösterir.

The Lift, cildinizi gerdirir ve sıklaştırır
Kırışıkları giderir
Yüz hatlarındaki pürüzleri düzeltir
Kuru ciltlerde oluşan buruşuklar kaybolur
Cilt renginiz genç bir parlaklık kazanır
İpek gibi yumuşak bir cilde sahip olursunuz...

Bu markayı daha yakından inceledim... 
Salon boyu'da mevcut olan The lift maskesi anında sizi gençleştiren son derece lüks bir güzellik maskesidir.Günlük iş hayatınızda ,eğlencelerde,mum ışığında bir akşam yemeğinde ,yani istediğiniz her zaman sizi anında etkisini gösterecek bir yüz formuna ulaştırır. 
İlk kullanımdan itibaren şaşırtıcı bir sonuca ulaştırır. Yüz hatlarınızın gerilmesini sağlar ve çok daha genç görünüme kavuşursunuz.
Makyaj öncesi yıldızların ve mankenlerinn kullandığı ve çekiciliklerinin altında yatan güzellik sırrı budur..
PLUMP&SHINE Dudak Dolgunlaştırıcı 

Plump&Shine ile dudaklarınız maksimum dolgunluğa ve keskin dudak çizgilerine ulaşır.İçeriğinde bulunan doğal Tripeptid maddesi ile dudaklarınızdaki proteinleri canlandırır.Nemlendirici etki maddesiyle de mükemmel bir dudak bakım ürünüdür.Patentlenmiş 3D-Formülü ile dudaklarınızdaki şişkinliği sağlayan Fibroblasten proteinini %350 oranında ,nem sağlayan Hyaluron üretimini ise %146 oranında büyütür.Plum&Shine ile dudaklarınızın doğal yıpranmasını gecikir,daha zarif dudak derisi yanında ipek gibi yumuşak ve pürüzsüz dudaklara sahip oluyorsunuz.
Hem bireysel hemde salon boyu mevcut.


Ben ilk kullandığımda dudaklarımda hafif bir karıncalanma oldu ama sonrasındaki dolgunluk gerçekten beni cezbetti :) 


EYESENTIAL MINERAL PUDRA

Yüzünüze değişik modeller uygulayabileceğiniz çok yönlü bir ürün.Sedef tanecikli ince mineraller alnınızdaki kırışıkları ,burun kanadındaki gölgeleri ve ağız bölgesindeki çizgileri rötuş yapar.Cildinizin pürüzsüz görünümünü sağlayan içeriğinde bulunan Titandioxid maddesidir;çok ince öğütülmüş mikro pigmentler pürüzleri ve damarcıkları kaplar ve cildinize çok ince bir parıltı kazandırır.Renkli pigmentler ışığı her yöne yansıtır ve böylelikle kırışıklıklar görünmez.Doğal minerallerle ,elinize geçen göz kamaştırıcı bir cilde sahip olursunuz..EYESENTIAL 

Göz bölgelerindeki kırışıklıkları anında gideren ve böylece sizi yıllar boyu daha genç gösteren mucizevi bir ürün.
Kremin sürüldüğü göz bölgesindeki kırışık,çizgi,şişik ve göz torbacıklarının birkaç dakika içinde kaybolduğuna şahit olacaksınız.Göz bölgeleri gerilir,gözleriniz doğal olarak daha genç bir görünüm kazanır.10 saat boyunca bu etkiyi sürdürür.
EYESENTIAL bıçak altına yatmadan ,acısız ve ağrısız çok daha hızlı bir etki sağlar..The lift maskenin 10 kullanımlık paketi..


The lift maskenin 5 kullanımlık paketi..
Ve bu maskeyi DERYA Hanım bana uyguladı..Öncelikle bir gerilme hissettim ve bu gitgide arttı. 
Yüzüm fitness yapıyor gibi bir toparlanıp bir kendini bırakıyordu..20 dakika yüzümde kaldıktan sonra bu hali aldı ve bu hali aldığında ise yüzünüzde ilerleyen senelerde nerelerinin daha çok kırışacağını görebiliyorsunuz.Benim göz altı ve alın kısmımda kırışıklıklar olucak :) 

Ve maskeyi sildiğimde inanamadım yüzümü gerçekten toparladı ..Gözeneklerimi küçülttü ve alerjik olan cildimi kızartmadı..
Cildimin son hali ... LASHES 

Kısa bir zamanda erişebileceğiniz doğal uzun ve gür kirpikler içim geliştirilen yeni nesil uzatma teknolojisidir.Geliştirilmiş formülü ile kirpiklerinizin doğal olarak uzamasını sağlar .Aynı zamanda gözlerinize karşı çok hassastır ,alerjik reaksiyon yaratmaz.Kirpiklerinizin uzadığını şahit olup kısa zamanda daha uzun ve daha gür kirpiklere kavuşursunuz.
LASHES'i günde bir defa kirpik diplerine ya da isteğe göre kaşlara uygulayın.Birkaç hafta sonra aradaki farki çok açık ve net olarak görürsünüz.Sadece 30 gün sonra büyük farkı görebilir,60 gün sonra ise kirpiklerinizin çok daha gür ,sık ve uzun olduğuna şahit olursunuz..
Bana bu ürünlerle beni tanıştıran  Ferhat Ruşen Bey , Derya Hanım ve Sezen Hanım'a burdan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.. 

Ve mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Bu ürünlere ulaşmak için www.beautyface.com.tr sayfasından bakıp siparişinizi verebilirsiniz..

5 yorum:

chunlibeauty dedi ki...

waauww!! birdaha gidersen benide al yanına ürünleri çok beğendim!! :D

wantthefashion dedi ki...

kesinlikle deniycem.

Unknown dedi ki...

Eee yani bu sefer maalesef gelemedin ama bir dahakinde beraber gidicez :)

yıldız dedi ki...

sonrasındaki resminide görmek isterdim.

Unknown dedi ki...

koydum cnm :)