27 Mayıs 2012 Pazar

L'oreal MYTHIC OILAvokado yağı, A, B1, D vitaminleri ile Omega 3,6 ve 9 temel yağ asitlerini içinde barındıran, yoğun besleyici, parlaklık kazandırma özelliğine sahip, hafif dokulu doğal bir yağdır.

L’Oréal Professionnel`ın Doğu’nun saç bakım ritüellerinden ilham alarak yarattığı Mythic Oil efsanevi yağı mutlaka denemelisiniz. Avokado ve üzüm çekirdeği yağlarının eşsiz birleşiminden oluşan Mythic Oil Efsane Yağ saça kolaylıkla mükemmel parlaklık kazandırırken derinlemesine besliyor. Fön çekerken elektriklenmeyi önleyen ve fönün uzun süre dayanmasını sağlayan  Mythic Oil 5 farklı şekilde kullanılabiliyor:

  •        Saçların parlaklık kazanması için istenen her an!
  •        Kolay tarama etkisi için ıslak saça
  •        Bakım yapmak için saçları yıkamadan önce
  •        Dayanıklı fön sonucu için fön öncesi kuru saça
  •        Kusursuz görünüm için fön sonrası

 Her saç tipine uygun bu ürün ile günün her anı göz alıcı parlaklıkta bir föne kavuşmanız mümkün.   

L’Oreal Professionnel’in yarattığı bu mucizevi yağı L’Oreal Professionnel kuaför salonlarında bulabileceğiniz gibi internet sitelerinden de faydalanabilirsiniz .

Üzüm çekirdeği yağı, besleyici özelliklerinin yanı sıra temel yağ asitlerince zengin, dünyanın en etkin antioksidanlarından biridir.

Saç Tipiniz: Her Saç tipine uygundur

Etkisi :Özel bir karışımavokado, üzüm çekirdeği yağı ile zenginleştirilmiş bu hafifyağtüm saç tipleri uygulanabilirHatta  saç en iyi besleyici karışımlarla, beslerve esnek bir formülle  saçparlak görünümlü bırakır.
Uygulma :Saç Kurutulmadan  önce, özenle Loreal Mythic oil yıpranmış matlaşmış sacı parlatmak ve canlandırmak için  Mythic Yağ saçın çeşitli bölümlerine uygulanır. Fönle sac kurtulutulur değişim gözle  takip edilir, saç,parlak görünümlü ve esnek bir his bırakaçak şekle döner.
Profosyonellerden ipucu :L'Oréal Professionnel Mythic Yağ kullanarak ışıltı bir dokunuş ile görünümünüzü tamamlayın. Bir rötuş olarak kuru saça uygulayınbu hafif yağsaçın canlı parlak esnek görünmesini sağlacaktır aynı zamanda sacı besleyerek kalıcı bir  etki bırakır.

2 yorum:

bakimliolmakasktir dedi ki...

şişesi çok hoşuma gitti nedense :) bu tür saç bakım yağlarını çok seviyorum deneyebilirim mutlaka

uğurböceği dedi ki...

Yazınızda kuaför salonlarında bulabileceğiniz gibi sitemizdende tedarik edebilirsiniz yazıyor.Bu site hangi site bilgi verirseniz sevinirim.