31 Mayıs 2012 Perşembe

Golden Rose WONDER LASH MaskaraGolden Rose’dan; bir maskaradan beklenen tüm özellikleri  bir arada sunan eşsiz bir maskara. 
Mükemmel formülü, özel tasarım fiber fırçası ile kirpiklerinize 12 kata kadar hacim kazandırır, kolay uygulanır, tüm kirpiklere ulaşarak dipten uca dolgunlaştırır, daha hacimli, daha uzun ve kıvrık bir görünüm kazandırır. Provitamin B5 ile zenginleştirilmiş formülü ile kirpiklerinizi besler ve güçlenmesine yardımcı olur. Yoğun siyah rengi derin ve etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlar.

Golden Rose Wonder Lash Maskara'dan Önce..

Golden Rose Wonder Lash Maskara'dan Sonra ..

Benim yorumuma gelicek olursan ben bu maskarayı beğendim.. Kat kat maskara sürme alışkanlığım olmadığı için tek seferde güzel bir görünüm elde edebildim.. 

4 yorum:

beautiful and sweets dedi ki...

Merhaba,ben hep lüks markaların maskaralarına takıntılıydım,son dönemde Rimmel London'ın Glam eyes Lash Flirt maskarasını keşfettim.11 ya ad 14 TL sanırım fiyatı.Dior Iconic Eyestan vazgeçemesem de,diğer bir çok ünlü markanın rimelleri hayal kırıklığın auğrattığ için,artık drugstore maskaralarına da şans vermeyi düşünüyorum,Bunu da deneyeceğim.Bana da beklerim lütfen Teşekkürler http://beautifulandsweets.blogspot.com

chunlibeauty dedi ki...

ucuz ama çok güzel bir rimel ben severek kullandım :)

Unknown dedi ki...

bende armani eyes to kill'den vazgeçemiyorum ama bunu da beğendim :) geldim sana :)

Unknown dedi ki...

aynen ballı kaymammmm :)