4 Nisan 2012 Çarşamba

Vanilya Club Nisan Ayı Kutusu !!!Huopsssssss !!! Kavuştum merakla beklediğim Nisan ayı kutusuna ve tek tahminde de Chantecaille olduğunu bilmiştim :) 

Kutu gene muhteşem ve kullanmadığım ürünlerle dolu :) 


Chantecaille markasını çok merak ediyordum ama hiç deneme fırsatım olamamıştı fırçalarının dışında.. Bu ruj ile deneyeceğim.. Hatta sürdüm bile incecik bir yapısı var.. Rengini pek beğenmedim ama yani benim tenime gitmeyen bir renk ben gene karıştırır bir şeyle kullanmanın yolunu bulurum :) Ürün tam boy olarak geldi .. 


Gene Chantecaille temizleyici ve nemlendirici kremi deneme boyu olarak geldi .. Bu ara kobay gibi hissediyorum kendimi deli gibi ürünler deniyorum cildimee :) Bu ürünlerde Cukk oturdu desem yeridir.. Bakalım sonuç ne olucak..


Cavalli denince bende akan sular durur .. Parfümünü hiç denememiştim .. Denedim hatta şu an bileğime yapışık geziyorum .. Çok hoşuma gitti hemen orjinal boyu alınıyorrrrrr :)


Ve en son NUXE Paris Huile Prodigieuse OR çok amaçlı kuru bronz yağ.. Saç ve cildinize uygulayabiliyorsunuz .. Deneyelim bakalım ilginç geldi bana :)  Hemde ışıltılıı ...Nisan ayı kutusuna bayıldım desem yeridir.. 
Sizde her ay böyle güzelliklerle karşılaşmak istiyorsanız 35 TL karşılığı VANİLYA CLUB üyeliğine hemen başvurun ..

Yorum Gönder