20 Nisan 2012 Cuma

Argan Yağı Yüz ve Vücud Serumu !!!Bu yağla yaklaşık  3 sene önce bir arkadaşımın sayesinde tanışmıştım sonrasında da gerçek argan yağını bulamadığımdan temin edememiştim.. 
Sonunda buldum :) www.arganyagi.com sitesinde gerçek argan yağına kavuştum ..

Malum ülkemizde balından tutun yiyeceğe kadar herşeyin sahtesi çıktığından neye güveneceğimizi şaşırdık..

Faslı kadınların güzellik sırrı olan argan yağında Omega 9 , Omega 6 , E vitamini ve steroller barındıran argan yağı hücrelerin yenilenmesini sağlayarak yaşlanmayı geciktiriyor.Cildi besliyor ve tedavi ediyor.
Saçlarda ise nemlendirerek ve bakımında çok etkili .. Özellikle kırık ve boya,perma,röfleden yıpranmış saçlar için kesinlikle tavsiye ediyorum. Cildi rekor denen bir sürede yeniliyor.. Benim bu ara cildim gerçekten çok kötü.. Yanaklarımdaki lekeleri yavaştan yok etmeye başladı. 
2 damla parmak ucuma kondurarak hafif masajla cildime yayıyorum.. Fazla kullanmayın bu sefer yağ butonlarınızı tetiklersiniz.. Herşeyin bir kararı var :) 

Sivilce lekelerine bile iyi geldiğini söyleyebilirim..Tam kesin sonuç için 2-3 hafta sonra tekrar bildireceğim..

Cilt çatlaklarında ve kırışıklıklara masaj yaparak uyguluyorsunuz.


Ayrıca bu ürünü güneşlenirkende kullanabiliyorsunuz.. İçeriğindeki esansiyel yağ asitleri hücre asitlerini ve DNA'yı ultraviyole ışınlarının zararlarını karşı koruyor. Dudaklarımda ki çatlaklar için inanılmaz iyi geldi..Çok ağır bir kokusu yok beni rahatsız etmedi.. 

Gerçek argan yağı siparişleriniz için  www.arganyagi.com adresinden temin edebilirsiniz..

Şu an dediğim gibi cildim iyileşmeye başladı ama kesin sonucu 2-3 hafta sonra tekrar bildireceğim görsel olarak.. 

Cilt bakım videomda da izlediğiniz gibi cildim bu ara kötü gerçi daha kötü oluyordu ama cilt bakım ürünlerimle bunu durdurmayı başardım :) 
Yorum Gönder