5 Nisan 2012 Perşembe

Ann Yvette İnciden Gelen Güzellik Sizlerle !!!


Ann Yvette İnci Tozu ürünlerim elime ulaştı.. Geçen Ay Vanilya Club sayesinde İnci tozu maskesini ve ayak kremini edinmiştim .. 

Ürünleri denedikten sonra bloğumda detaylı anlatımlar sizlerle olucak.. Hatta bu ürünlerden sizlerede armağan edilecek :) Süper bir haber di mi ? 

Şu aralar cildimin bozuk olmasıda ürünleri daha net anlamamı sağlayacak..Bugüne kadar İnci tozu maskesini 2 kere kullandım ..Nemlendirici ,göz kremi ve sabunu ve ayak kremini 2 gündür kullanıyorum.. Farkı görmeye başladım bile ..1 hafta sonra net cevaplarımı vericem.. 

Ann Yvette sürprizleri ile ilerleyen günlerde karşınıza çıkacağım o yüzden takipte kalın !!!

En iyi görünümü yakalamak vizyonu ile kozmetik endüstrisine yıllarını vermiş Avrupa kökenli Amerikalı bir grup kadın tarafından, Amerika Birleşik Devletlerinin dil, etnik köken ve bireyselliği kucaklamış kültür mozaiğinden ilham alınarak geliştirilmiş kozmetik serisi ile 2003 yılının Haziran ayında kurulmuştur.

'Görünüşümü seviyorum' felsefesini benimsemiş olan ANN YVETTE, her kadının güzelliğinin, cildinin doğal görünümünün kendine özgü olduğunu kabul eder. Mevcut ürünlerin değişik cilt ve saç tiplerine hitap etmekte yetersiz kaldığını, kişinin kendi özgün saç ve cilt yapısına özel ürünlere ihtiyaç duyduğunu farketmiştir.

Açıkça hissedilen bu ihtiyaç, ANN YVETTE'in yeni bir tarz geliştirmesine neden olmuştur: Her kadının kendine özgü güzelliğini ön plana çıkarmak.

ANN YVETTE tüm serilerinde doğal ürünlere yönelerek, yüzyıllardır kullanılan yöresel ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır.


1 yorum:

Unknown dedi ki...

yorumlarını ve çekilişi merakla bekliyorum şekerim:))
sevgiler..
ozlemtuana.blogspot.com