11 Mart 2012 Pazar

SkinCeuticals Dosyası ve Kampanyası !!!

               
PHLORETIN CF
YENİ NESİL GENİŞ SPEKTRUMLU ANTİOKSİDAN SERUM

Normal / Karma / Yağlı Ciltler İçin Antioksidan Serum

Phloretin CF 3 eşsiz antioksidan bileşiminden oluşmaktadır: Phloretin, % 10 Askorbik asit ve % 0.5 Ferulik Asit.

Cildi çevresel saldırılardan korur. Pigmentasyon düzensizliğini azaltıcı etkisi vardır. Kırışıklık ve hafif çizgileri azaltır. Cilt ışıltılı ve homojen bir görünüme kavuşur. Hücre yenilenmesini hızlandırır. Kolajen ve elastin sentezini harekete geçirir. Cilt tarafından emildikten sonra yıkansa bile ürün etkinliğini devam ettirir ve koruma sağlar. Güneş korumasıyla tamamlandığında mükemmel etkinlik sağlar.  


Normal / Karma / Yağlı Ciltler İçin Antioksidan Serum
PHLORETIN CF

30 ml için Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 398TL
Hassas Ve Problemli Ciltler İçin Antioksidan Serum 10

Serum 10 hassas ciltler için başlangıç konsantrasyonudur, hafiftir ve çabuk emilir.
İki eşsiz antioksidanın bileşimi olan bu ürün %10 oranında L-Askorbik Asit ve Ferulik Asit içerir.
İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır, serbest radikalleri nötralize eder, çevresel etkenlere karşı cildi korur. Cilt tarafından emildikten sonra yıkansa bile ürün etkinliğini devam ettirir ve koruma sağlar. Güneş korumasıyla tamamlandığında mükemmel etkinlik sağlar.


30 ml için Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 255 TL


Normal ve Kuru Ciltler İçin Antioksidan C E Ferulic


 Çevresel hasarlara karşı cildin doğal anti-oksidan korumasından daha fazla koruma sağlar. 
İçeriğinde sinerjik bileşim oluşturan üç adet antioksidan bulunmaktadır: L-Askorbik Asit, Ferulik Asit ve Alpha Tocopherol. 
Bu devrimsel patentli anti-oksidan cilt yaşlanmasına karşı ideal bir günlük cilt bakım ürünüdür. Foto-hasara bağlı cildin yaşlanma izlerini günden güne düzeltir: İnce çizgiler, kırışıklıklar, düzensiz cilt rengi, elastikiyet kaybında azalma görülür. Cilt tarafından emildikten sonra yıkansa bile ürün etkinliğini devam ettirir ve koruma sağlar. Güneş korumasıyla tamamlandığında mükemmel etkinlik sağlar. 

30 ml için Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 398 TL


*Biri antioksidan olmak üzere 2 adet SkinCeuticals ürünü alımında 15 ml C E Ferulic antioksidan serum hediye edilmektedir. Kampanya yalnızca katılan SkinCeuticals yetkili eczanelerinde 1Mart-30 Nisan 2012 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Hiç yorum yok: