16 Mart 2012 Cuma

ESTEE LAUDER Double Wear Fondöten !!! 3C1


Double Wear herkesin dilinden düşmeyen bir fondöten..
Kapatıcılığı benim yağlı cildime uyumu falan gerçekten çok iyi ama nedense benim yüzümde öyle bir ağırlık yapıyor ki yüzümdeki yerçekimini hissediyorum nerdeyse :) 
Ve yüzüm kaşınıyor.. 


3C1 rengi benim cilt rengime uyumlu .. Bu renkte MAC NW30' a tekabul eder.. 

Oldukça katı yapılı .. Ve ciltte çok uzun saatler kalıyor..


Bu resimden anlaşılağı üzerine yandaki kuruluklar fondöteni öyle bir hızlı sürmeniz gerekiyor ki yoksa çene kısımlarınızda yol yol izlere sebebiyet verirsiniz.Ve bu da sizin için hüsrana yol açar.. 


Fondötenin en son duruşu bu şekilde.. Bacağımda çektim bu resmi en iyi resim orda çıktı valla :)

Türkiye Satış Fiyatı : 107 TL 

4 yorum:

Glow Twist dedi ki...

Merhaba,bu fondöteni yazdığın çok iyi oldu, anlattığın olumsuz yanları satan kişiler hiç anlatmıyor, hızlı kurumayı geçtim de ağırlık yapma konusu tatsız cidden,denemeden ve birkaç saat yüzde tutmadan alınmayacak bir fondöten demekki, görüşmek üzere Başak

luna dedi ki...

Ben de Sephora'da satıcının zorla kakalamaya çalışması sayesinde denemiştim bu fondoteni. Adama Chanel istiyorum dememe rağmen, bana 'bu fondoten harika' deyip durdu. Yok çekimlerde kullanıyormuş, yok çok doğal duruyormuş falan filan. Ya bildiğin kupkuru, sıradan fondoten işte. Kapatıcısı desen gözümün altında yol yol oldu. Ben de naptım 'ben bir düşüneyim' deyip tüydüm. Chanelle Estee Lauder kıyaslayan bir yerde 1 sn duramam:))

SWL dedi ki...

cnm benim en sevdiklerimden biridir. mutlaka makyaj çekmecemde olması lazım :) ama dediğin gibi biraz ağır bir ürün o yüzden ben özel günlerde tercih ediyorum. Ama günlük olarak sadece pudrasını kullanıyorum nemlendirici üzerine.. Ben bağımlısıyım bu doublewear serisinin sanırım:)

Bakım Günlüğü dedi ki...

Yok canım, Chanel ile hayatta kıyaslanamaz...