29 Mart 2012 Perşembe

CHANEL Vitalumiere Aqua Fondöten _ BA 30 Beige Ambre Sable


Chanel Vitalumiere Aqua Fondöten tek kelimeyle bayıldım bu fondötene :)
Sevgili arkadaşım Gonca'nın hediye etmesi üzerine tanışmış olduk kendileriylee.. Burdan Goncama tekrardan kocaman teşekkürler :) 
Çünkü gerçekten çok güzel bir fondöten incecik yapısı ve ışıltılı duruşunun yanısıra SPF15 koruması ile mükemmel.. 


Yalnızca ambalaj dizaynını beğenemedim açıkcası .. Chanel'den çok daha hoş bir ambalaj beklenirdi .. En azından pompalı olsaymış keşke .. Ama bunun dışında 10/10 luk bir fondöten .. 


Yapısının inceliğinden dolayı fondöten ve renkli nemlendirici arası bir şey gibi ..Yaz ayları için çok ideal bir fondöten... 
Kapatıcılığı çok sorunlu bir cildi tamamen kapatamaz orta kapatıcılığı var... 
Yanlız şunu mutlaka belirtemem gerekiyor kullanmadan önce şişeyi çalkalamazsanız direk su gelir kullanacağınız bölgeye ..O yüzden mutlaka çalkalayınız .. ''Neden su geliyor ? '' derseniz .. Su bazlı olduğu için .. 
İnce yapılı fondöten arayanlara tavsiye ederim .. 

2 yorum:

EZGİ dedi ki...

canım fondöten çok güzel duruyor ama 10/10 luk bir fondöten değil.çoğu fondötende olmayan talk var içinde ki az çok bilirsin kansere sebep olduğunu.parabenkler de var.yüzüne dşrek temas ettirmezsin inş.güle güle kullanman dileğiyle :)

Unknown dedi ki...

Bak bunu bilmiyordum ezgicim .. Söylemen çok yerinde olmuş bu konuda araştırıcam.. Ama parabentsiz ürün az gibi artık ..