15 Şubat 2012 Çarşamba

Match Nail Desenli Takma Tırnak [Videolu]


Sizler için özenle hazırlanmış desenli takma tırnakları, kendi kendinize rahatlıkla uygulayabilmeniz için gereken tüm malzemler ile birlikte bir set halinde  beğeninize sunuluyor. Ürün setlerinin içinde   2 ayrı çubuk üzerinde sıralanmış toplam 20 adet takma tırnak mevcuttur
.Bu iki adet çubuktan birisi sağ eliniz diğeri sol eliniz içindir. 
Bir çubuk üzerindeki 10 farklı ebattaki tırnaktan sizin tırnaklarınıza uygun olan 5 tırnak ebatını seçerek kullanabilirsiniz.
Diğer çubuk üzerinden de aynı boyları seçerek diğer eliniz için kullanmanız uygun olacaktır.Özetle setin içerisindeki 20 tırnaktan 10'u sizin kullanımınız için uygundur.Setlerin içinden  çıkan malzemeler ile kısa ve uzun süreli kullanım seçeneğinize göre kolayca takma tırnakları uygulayabilir ve istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.


Tırnaklarımda daha önce takma tırnak vardı çıkardıktan sonraki halleri ...

Ve match nail desenli tırnaklarımı taktıktan sonraki halleri :) 

PRATİK BİLGİLER 
  *El yapınıza ve tırnak boyunuza uygun,tırnağınızın yüzeyini tamamen kaplayan küçük boylar tercih edilmedir.
  *Uygun boyuttaki takma tırnağı seçme işlemi yapılırken takma tırnak üst kısmından hafifçe basınç uyguladığınızda takma tırnağın tüm tırnağınızın yüzeyini kaplamış ve takma tırnağın etinize taşmamış olmasına dikkat edilmelidir.
  *Match Nail Desenli Takma Tırnaklarımızın yapısı itibariyle oval kısmı tırnak dibine,küt kısmı tırnak ucunuza gelecek şekilde tasarlanmıştır.
  *Uygulama işlemi yapılırken kutunun içinden çıkan çubuklara bağlı tırnakların küt kısmı tırnak ucuna,oval kısmı ise etinize gelecek şekilde yapıştırılmasına dikkat edilmelidir.
  *Tüm parmaklarınıza ait boylar seçildikten sonra sticker yada sıvı yapıştırıcı ile yapıştırma işlemine geçilmelidir.
  *Yapıştırma işlemi serçe parmaklarınızdan başlanarak yapılmalı, baş parmaklar en sona bırakılmalıdır.
  *Baş parmaklarınızı yapıştırdıktan sonra uygulama tamamlanmaktadır.


Dombili parmaklarıma birde sizin için video çektim ..Umarım başarmışımdır :) 

Tırnakların en güzel özelliği kalın olmaması ve tamamen doğal durması .. Match Nail ürünlerine sahip olmak için http://matchnail.com sitesinden sipariş verebilirsiniz... 1 yorum:

chunlibeauty dedi ki...

bunları cook beğendimm! sen ztn takma tırnak kullanıyordun iyi olmuş :D