15 Şubat 2012 Çarşamba

Biten Ürünler !!! -1-


1- Murad Clarifying Tonik: En çok beğendiğim tonik diyebilirim bugüne kadar.. Benim cildim yağlı olduğu için yağ dengesini çok güzel bir şekilde dengeledi.. Yağlanmadan kaynaklanan parlaklığı önlüyor..Ve cildi ferahlatıyor..  Hatta daha sonrasında salon boyunu aldım .. 

2-Murad Essential-C Yüz Temizleyici: Özellikle hassas ciltler için ideal bir temizleyici.. içeriğinde c vitamini sayesinde cildi  sakinleştirip rahatlatıyor.. Fena değil diyebilirim bu temizleyici hakkında.. Jel kıvamında.. 

3-Murad Clarifying Tonik:  1 numarada bahsettiğim ürünün salon boyu.. 

4-Murad Refreshing Yüz Temizleyici : Makyaj ve kiri tek seferde güzel bir şekilde çıkartıyor.. Süt kıvamında ama suyla temizleniyor. İçeriğinde salatalık özü ve zencefil var.. Murad'ın bu ürününü de çok beğendim ilk fırsatta tekrardan alıcam.. 

5-MAC Daily nemlendirici : En çok sevdiğim nemlendiricilerden biri.. Fakat artık üretimi yok artık :( Yapısı çok hafif ve ciltte suyu çok iyi tutuyor.. 

6-CARITA Le Cheveu masque eclat cheveux saç maskesi  : Saçımda bir ara kepeklenme oluşmuştu ve bir türlü geçiremiyordum.Bu maske sayesinde anında kurtuldum.. Şiddetle tavsiye ederim.. 

7-YVES ROCHER Vanilla Bourbon Exfoliant : Vanilya kokulu süper bir peeling ..Almanyadan bir arkadaşım göndermişti burda bulursam gene alıcam .. Vücudu inanılmaz güzel nemlendirip besliyor.. 

8-YVES ROCHER Spa Energie Végétale Pflanzliches Schlamm-Peeling : Ben bu kil peelingi dekolte bölgemde kullandım ve çok memnun kaldım .. 

9-VICTORIA'S SECRET SO SEXY Saç Serumu : Saçlarımı inanılmaz güzel parlatan ve açan bu serumu asla bırakmam stoğumda 4-5 tane var allahtan yoksa bu gümrük olayından sonra nasıl alabilirdim :) 

10-DERMOLOGİCA MEDİBAC YÜZ TEMİZLEME : Akneli ve sivilceye eğilimli ciltler için ideal bir temizleyici.. Ben çok severek kullandım ve tekrarda kullanırım.. 

Yorum Gönder