22 Aralık 2009 Salı

Victoria's Secret Siparişlerim _ 1

Beni Twitter ' dan takip edenler bilirler ..''victoria's secret ürünlerim geldi gelecek ..hadi nerde.. gelsin.'' diye diye geldiler sonunda  :) 

Şimdilik body mistinden iç çamaşırına kadar baya bir ürününü sipariş ettim..Ve ufak bir sorun dışında elime ulaştı hepsi.. 


Body Butter'larının en sevdiğim özelliği kokuları kalıcı ve yapış yapış olmuyor cildinizde..

En solda Love Spell vücut losyonu ve Dream Angels Heavenly parfümü hediye...Dream Angels Heavenly parfüme öldüm bittim yattım yuvarlandım desem yeri :)

5'li ufak boy body mistleri ise tam şeker gibi hediyeelik :)


Love Spell'in saç spreyinide istedim.. İyi ki de istemişim saçlarımı beton dökmüş gibi yapmadığı için sevdim :)
PINK'İN kocaman vücut losyonu ben ilk şişesine vuruldum ne yalan söyleyeyim ama kokusuda sürdükten sonra küçük cadı olmanıza yetiyor :) ( ne laf ama )
Sol köşede gördüğünüz 3'lü body double mistleri ..Vücut yağı kıvamında fakat hemen emildiği için vıcık vıcık olmuyor.. Ortadaki makyaj çantası ise alt tarafı fermuarlı orda fırçaları ve aynası bulunuyor ,kullanışlı bir makyaj çantası...

Ortadaki fuşya makyaj çantasının içinde pure seductıon mist ,losyon ve duş jeli bulunuyor...

Mistlerden hepsi birbirinden güzel ama Love Spell Midnight daha bir güzel ... Sonrasında Coconut Passion'un keskin kakao kokusu süper... Strawberries and champangne'nin fresh kokusu bana yaz aylarını anımsattı.. Lost in fantasy ise orkide ve papatyanın dinlendirici kokusunu taşıyor...


Resimlerini çekebildiklerim şimdilik bu kadar iç çamaşırlarınıda çeksem mi ? =)

Aynı zamanda bi kaç ürünü sizin için Kokoshkizlar bloğunda satışa sunucağım ...

Yorum Gönder