10 Kasım 2010 Çarşamba

BOBBI BROWN Smoky,Sultry ve Smoldering Collection _Far Paletleri


“Kadınlar kendilerinin ya dudak kadını yada göz kadını olduklarını düşünürler- peki ama neden kendilerini sınırlarlar? Bu koleksiyon tamamen içinde bulunduğunuz ruh hali ile ilgili. İster güçlü ve seksi dudaklarla birlikte sade bir göz makyajı dileyin, ister derin dumanlı gözlerle birlikte çıplak dudaklara sahip olmak isteyin, koleksiyonda ki yeni renklerle bu görünümlere sahip olmak çok kolay.” Bobbı Brown


.....Güzel ve Güçlü Gözler ....

Yeni, Uzun süre dayanıklı Göz Paletleri Bobbi ıslak yada kuru olarak kullanılabilen, yüksek ışıltılı pigmentler içeren göz farlarından oluşan yeni uzun süre dayanıklı Göz Paletlerini sunar. Güçlü, ışıltılı, uzun süre kalıcı ve göz kapağı üzerinde toplanmayan bu parıltılı farları krem far fırçasıyla uygulayabilirsiniz. Yada göz farı fırçası kullanarak istediğiniz yoğunluğu elde edene kadar göz kapağınızın üzerine kat kat sürüp dağıtabilirsiniz.

Sınırlı sayıda Göz Paletleri Kömür karasından,koyu mürdüme, kahve tonlarından sıcak altın tonlarına kadar uzanan Bobbi’nin “Dumanlı, Tutkulu ve Çarpıcı” olarak adlandırdığı 3 yeni Göz Paleti. Her biri kendi baz farına, eyeliner çekebileceğiniz koyu ton fara ve ek olarak metalik ve dramatik bir görünüm vermek için tasarlanan yeni uzun süre kalıcı göz boyalarından içermektedir.

Fiyatı: 135TL
SMOKEY EYE PALETSMOLDERİNG EYE PALET
SULTRY EYE PALET


Bu koleksiyonda sultry palete fena halde göz dikmiş durumdayım :)

4 yorum:

j.d. dedi ki...

bobbi brown ürünlerine bayılıyorum ama fiyatlarıda çok hoş oluyo ya...

Glow Twist dedi ki...

cidden süper yaa...hepsini almak istiyorum:(

özge dedi ki...

2. ve 3.palete bayıldım:))

modafobik dedi ki...

Bu koleksiyon kesinlikle çok başarılı olmuş