22 Ekim 2010 Cuma

BOBBI BROWN Black Velvet Koleksiyonu...

Mürdüm,Vişne ve Akağaç renklerini siyah ile karıştırıp yarı saydam bir doku ortaya çıkartarak ,sert,güçlü ve biraz şok edici ama sofistike ve günlük hayatta kullanılabilecek yeni tonlar yaratan BOBBI BROWN Black Velvet koleksiyonu ile karşımızda....


Black Cherry                Black Mahogany


Creamy Lip Color : Creamy Lip Color renkleri ve rahat,uzun süre dayanıklı ve yumuşak kremli ışıltılıyı biraraya getiriyor.Shea yağı içerikli yumuşatıcılar ve cilt yapısını düzenleyen bitki özleri sayesinde bu muhteşem formül dudak üzerinde pürüzsüzce kayar ,yumuşaklık ve nemlilik verir.Şimdi iki farklı buğulu ve dramatik renkte.

Fiyat : 59 TLBlack Jewel Red

Metallic Lip Color : Metallic Lip Color yoğun parlak nemlendiricilerle ışığı yansıtan inci  biraraya getirir. Bu şekilde dudağa üç boyutlu parlaklık katar, kremsi bir dokuya sahiptir ve orta seviyede kapatıcılıktadır..Fiyat : 59 TL


Black       Plum      Chocolate

Kolh Eyeliner : Gözlerininizi Bobbi’nin yeni Kohl Liner’ı ile çizin, belirginleştirin ve gölgeleyin. İpeksi-yumuşak formülü, yoğun, pürüzsüz ve karıştırarak dağıtılabilir niteliktedir. Renk pigmentleri göz kapağınızdan kirpik çizgisine kadar olan bölgeye boşluk bırakmaksızın dağılır. Ayrıca dumanlı gözler için kirpiklerin üst ve alt çizgilerinde isli bir gölge bırakır. Üç farklı tonda bulabilirsiniz.

Fiyat : 48 TL
Black Chocolate

Lip Gloss: Lip Gloss’u ister tek başına kulanın isterseniz de ekstra parlaklık sağlaması için rujunuzun üstüne sürerek kullanın.Ekstra özelliği: Bobbi’nin lip glosslari dudağın daha sağlıklı ve yumuşak olmasını sağlayan ferahlatıcı bitki özleri içeriyor.Şimdi de Black Chocolate renginde.

Fiyat : 59 TL


Black Velvet

Sparkle Eye Shadow:  Bobbi’nin parıltısı. Hafif dokulu formülü, gözlerinizde ışıldayan inci taneleri ve zarif parıltılar oluşturarak aydınlatır. Bu yarı saydam ve kremsi dokusu sayesinde, göz kapağı üzerinde kayar, bulaşmaz ve göz altına akmaz.
Fiyat : 60 TL

Black Chocolate         Black Charcoal


Eye Shadow : Bobbi’nin orijinal ipeksi-mat formülü şimdi de iki güçlü, neredeyse yoğun siyah renkte. Daha belirgin ve dramatik bir görünüm için üst üste sürün ve karıştırın. Her bir ton, aynı zamanda muhteşem bir toz eyeliner olarak da kullanılabilir.


Fiyat : 60 TLBlack Berry           Black Cocoa         Black Charcoal


Pretty Powerful Metallic Eye Shadow: Şimdi üç farklı renkte. Metalik Göz Farları pigment olarak zengin ve güçlü renkleri yoğun parıltı ile kombinler. Her bir ton kolayca uygulanır, eşit miktarda dağılır ve gün boyu bozulmaz.


Fiyat : 60 TL

biraraya getirir. Bu şekilde dudağa üç boyutlu parlaklık katar, kremsi bir dokuya sahiptir ve orta seviyede kapatıcılıktadır..
Fiyat : 59 TL

          Black Maple             Black Raspberry
Pretty Powerfull Lip Color : Bobbi’nin orjinal fomülü dudakları zengin tonuyla renklendirir ve yumuşak-mat bir görünüm bırakır. İçeriğindeki E ve C Vitamini ve balmumu dudağı nemlendirir ve rahatlatır. Şimdi iki yeni çarpıcı tondaki rengiyle beğenilere sunuluyor...
Fiyat : 59 TL

6 yorum:

chunlibeauty dedi ki...

B.B güzel koyu tonlarda ürünler çıkarmış.. Bende bir kaç ürününü kullanıyorum oldukça güzeller :)

Lavanta dedi ki...

Bu koyu tonlu rujları nasıl kullanacağız yahu,afroamericanlar için üretildi sanırım bunlar..Sadece farlar kullanılabilir sanırım

touch the sky dedi ki...

BB rujları çok akıcı sürmek bir keyif bendeki nude tonlarında koyu olanları pek kullanamıyorum :(

Anonim dedi ki...

Bobbi Brown'nun ürünlerini hiç kullanmadım. Bana neden bu kadar itici geliyor anlamış değilim.:S

Unknown dedi ki...

Busem bakalım bende denicem bu rujları :)
Lavanta bu sene koyu renk her yerde görüceksin :)
touch the sky bobbi aslında nude tonlarda hep üretirdi ama bu sene değişiklik yaptı...

sedoşum bana da öyle geliyor ama tabuyu yıkmaya çalışıyorum :)

makyajblogum dedi ki...

Bobbi Brown makyajda çok beğendiğim markalardan biri...
Bu koleksiyondaki dudak ürünleri pek bana hitap etmiyor ama, çok koyu renkler...