14 Şubat 2010 Pazar

MAC Harmony Allık [Swatches]

İlk baktığınızda çarpıcı bi renk gibi gelmeyebilir..Bende de öle oldu ..Ama her rengin mutlaka bi kullanım alanı ve şekli vardır önemli olan sürmesini bilmek bence..
Saçlarımı koyulttuğumdan beri toprak renklerine düşkün oldum iyice bu allıkta makyaj çantamın içinden çıkmıyor bu aralar ...4 yorum:

Drama Queen dedi ki...

Ben hep koyu saç kullanmama rağmen allık dediğin renkli olur diye düşünürdüm ve toprak tonlarına hiç yaklaşmazdım. Fakat son bir yılda bende de toprak tonlarına bir kayma var ve bu renk çok hoşmuş gerçekten.. bi denemem lazım:)

chunlibeauty dedi ki...

Alligin rengi bence cok güzel :) sanada cok yaki$mi$ balimmm.. SAc rengine ten rengine iyi gitmis :)

merqure dedi ki...

resimde 2 ayrı allık mı kullandın?dudak köşesine doğru pembelik var sanki.makyajın çok güzel durmuş.zaten yaptığın makyajlara bayılıyorum,o pırıltılar süper.benim de gözlerim renkli ama pırıltı denemeye korkuyorum...sen ne güzel yakıştırıyorsun...bir de göz kaleini tam olarak nereye çekiyorsun?

Unknown dedi ki...

dramaquenn kesinlikle dene canım ...
chunli bal teşekkür ederim :)
merqure tek renk allık var yüzümde canım ..eminim sen sürüncede yakışır ..zaten biz bayanlar hep ''ayy millet yakıştırıo bana hiç gitmez ''felsefesindeyiz ..öle bi giderki :) göz kalemini göz içime ve altına çekiom ama benim kalıcı makyajımda var gözlerimde ..üst tarafa hiç dokunmuom bile ..